31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:04

 در راستای ارتقای سرانه های عمرانی و رفع موانع جهت تسریع بیشتر در روند عملیات اجرایی پروژه های عمرانی سطح شهر رباط کریم،  فرماندار محترم جناب آقای دکتر ملکشاهی به همراه محمود حدادی رئیس و محمد تقی قاسمی لو نایب رئیس محترم شورای اسلامی  شهر رباط کریم از پروژه های در حال  اجرای محله پرندک، آلارد و کیکاوربازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، محمود حدادی با مثبت ارزیابی کردن روند رو به رشد عملیات اجرایی پروژه های عمرانی در این بازدید گفت: درجهت احیای مطالبات  شهروندان،  تعویض جداول فرسوده و لکه گیری آسفالت محله های پرندک، آلارد و کیکاور در دستور کار مدیریت شهری رباط کریم قرار گرفت.

 وی همچنین اظهار داشت: درطی این بازدید  با هماهنگی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رباط کریم  مقرر شد عملیات گل کاری و نهال کاری رفیوژ میانی این جاده در دستور کار قرار گیرد.

 ایشان اظهار داشت: با توجه به پیشرفت بیش از هشتاد درصد آسفالت جاده کیکاور مقرر گردید مجدداً جلساتی با معارضین طرح تعریض این محور برگزار گردد تا پروژه به طور صد در صد به اتمام برسد.

 حدادی در پایان ادامه داد: در این بازدید مقرر گردید پروژه ها با اولویت تکمیل سرای محله پرندک و احداث سالن ورزشی پرندک، آسفالت و امتداد خیابان شنبه بازار آلارد انجام پذیرد و با توجه به نیاز این منطقه در صورت تملک زمین یک پارک برای رفاه حال شهروندان احداث گردد.

Back to Top

Template Design:aron Group