پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم ۵۴ پروژه عمرانی به ارزش ۸۸۰ میلیارد تومان در ماه‌های آتی افتتاح خواهد شد
سه‌شنبه, 8 خرداد 1403
عنوان گروه خبري / روابط عمومی(حوزه شهردار) . معاونت عمرانی .
  • ساعت : ۰۹:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ 
  • کد خبر : ۳۳۳۷
وعده شهردار رباط‌کریم برای ایجاد پردیس سینمایی فرهنگ
۵۴ پروژه عمرانی به ارزش ۸۸۰ میلیارد تومان در ماه‌های آتی افتتاح خواهد شد
دکتر حمیدرضا اله‌یاری شهردار رباط‌کریم: پروژه بهسازی و نوسازی سینما فرهنگ یکی از وعده‌های بنده و مدیریت شهری و یکی از خواسته‌های مهم شهروندان بود که در دستور کار ويژه قرار گرفت و تمام تلاش ما بر ارائه باکیفیت‌ترین خروجی بود و این سینما را به هنرمندان خوب شهر رباط‌کریم تقدیم می‌کنم.

در راستای شعار رباط‌کریم شهر آراستگی و نشاط شهروندی؛ در دو بخش ورزش و هنر متمرکز هستیم و به دنبال آن هستیم در گام دیگر توسعه و بازسازی این مجموعه با حمایت شورای اسلامی با اضافه‌کردن ۴ سالن دیگر، از این مجموعه به عنوان پردیس سینمایی استفاده شود.

به حمدالله امروز می‌توانیم بگوییم هر وعده‌ای که داده شد اجرایی شده یا در حال اجراست و امروز با نگاه توسعه متوازن و توزیع عادلانه امکانات برای نخستین بار شهرداری در مناطق منفصل شهری در حال خدمات‌رسانی و اجرای پروژه است و ۵۴ پروژه عمرانی به ارزش ۸۸۰ میلیارد تومان در چند ماه آینده افتتاح و بهره‌برداری خواهند شد.

امروز ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکت بخش خصوصی نیز در شهر تعریف شده است و به دنبال آن هستیم در سال آینده نیز به میزان بودجه سالانه شهرداری پروژه سرمایه‌گذاری تعریف و اجرا شود.

ما در اولویت‌بندی صورت‌گرفته در سایه حمایت شهروندان شریف و خونگرم رباط‌کریم و تعامل مسئولان در تلاش برای حل مشکلات شهر هستیم و انشالله به زودی لبخند رضایت بر لبان مردم نقش ببندد.

منبع خبر
اداره روابط عمومی
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0