31 ارديبهشت 1401 ساعت 05:59

رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار رباط کریم  با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را به تمام مردم عزیز شهرستان رباط کریم  تبریک گفتند.
به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الر حیم

بار دیگر نوروز با تمام زیبایی هایش فرا رسید و زمین دوباره نفس کشید. بهار مظهر قدرت لایزال الهی است و نوید زیبایی و حیات می دهد. آغاز سال جدید موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوندی دوباره با آرمان هایمان. نوروز، نماد خيزش و حيات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌اي بالاتر و والاتر است؛ فرصت مغتنمي است تا در طليعه‌ بهاران شاهد تغییر در طبیعت و نیز تحول در افکارمان برای رشد و تعالی و حرکت در مسیر پیشرفت باشیم.
بهار، بهترین بهانه برای آغازهای دوباره است و در این آغاز، بار دیگر از قادر متعال، از هستی بخش یکتا، نیرو و توان برای ساختن شهر و فردایی بهتر را طلب می‌کنیم؛ باشد که سخاوت و طراوت بهار، جان مایه روزهایمان باشد.
در سالی که گذشت با همراهی و همدلی شهروندان عزیز رباط کریمی فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته و گام های برداشته شده در جهت توسعه و پیشرفت شهرمان را رفته رفته محکم تر و استوار تر ساختیم .
با اتکال بر خداوند منان و اميد به فردايي بهتر و بهاري پربارتر، در این عید سعید باستانی بر آستان آفريدگار يگانه سر به سجده شکر مي گذاريم و با مردم خوب شهرمان عهد میبندیم در سال جدید نیز، بیش از پیش برای عمران و آبادانی شهرمان تلاش کنیم.
ازآحاد مردم عزیز و شریف شهرستان رباط کریم، تلاش مسئولان محترم و همکاران پرتلاش مدیریت شهری در سالی که گذشت صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و ضمن تبریک سال نو، آرزوی سالی توام با بهروزی و توفیق برای مردم ایران زمین، بویژه شهروندان شریف رباط کریم را از درگاه ایزد منان آرزو داریم. ان شاالله


محمدتقی قاسمیلو- رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم
اصغر پارسا- شهردار رباط کریم

Back to Top

Template Design:aron Group