31 ارديبهشت 1401 ساعت 05:58

شهردار رباط کریم از تصویب بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری رباط کریم خبر داد و گفت: در جلسه امروز شورای اسلامی شهر؛ این بودجه با رقم 213 میلیارد تومان به تصویب اعضاء محترم رسید که با تصویب این بودجه در سال آینده شاهد رونق و آبادانی بیش از پیش کهن شهر رباط کریم خواهیم بود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم مهندس پارسا ضمن تقدیر و تشکر از رییس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر در تصویب این بودجه که بی شک فصلی نو در خدمت و آبادانی شهر خواهد بود اظهار داشت: رویکرد مدیریت شهری رباط کریم در بودجه سال ۱۴۰۰، رویکردی جامع است که سعی کرده ایم تمامی جوانب و نیاز های شهری و اولویت های موجود را در بودجه سال آینده در نظر بگیریم.
مهندس پارسا ضمن قدردانی از نگاه راهبردی اعضای محترم شورای اسلامی شهر، بیان داشت: امیدواریم در سال جدید با همکاری و همفکری تمامی اعضای محترم شورای اسلامی شهر، مدیریت شهری گام‌های بلندی برای توسعه زیرساخت ها و جبران کمبود سرانه ها بردارد.
شهردار رباط کریم در پایان ضمن عذرخواهی بدلیل ایجاد وقفه در پرداخت حقوق پرسنل شرکتی، قراردادی و رسمی خاطرنشان ساخت: فردا حقوق کلیه پرسنل واریز خواهد شد.
شایان ذکر است که حدود ۵۵ درصد بودجه سال آینده به حوزه عمرانی اختصاص دارد.

Back to Top

Template Design:aron Group