31 ارديبهشت 1401 ساعت 05:09

شهردار رباط کریم در آیین آغاز نهضت آسفالت معابر سطح شهر اعلام کرد: از روز شنبه طرح گسترده عملیات لکه گیری و آسفالت معابر سطح شهر توسط شهرداری رباط کریم آغاز می شود.


به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ مهندس پارسا با اعلام خبر فوق افزود: طبق بررسی های بعمل آمده ؛ خواسته اصلی شهروندان محترم، بهبود وضعیت آسفالت معابر است که براساس خواسته مردم شریف رباط کریم؛ عزم جدی شهرداری برای نهضت آسفالت معابر سطح شهر از روز شنبه آغاز میشود.
شهردار رباط کریم اولویت اولیه آسفالت ریزی و لکه گیری در این نهضت آسفالت ریزی را معابر اصلی و حفاری های ایجاد شده عنوان کرد و تصریح نمود : در نهضت آسفالت ریزی سعی خواهد شد به تمامی مناطق بصورت یکسان خدمات دهی شود.
گفتنی است بحث آسفالت خیابان‌های شهر رباط کریم از سالیان گذشته تاکنون همیشه مورد گلایه شهروندان بوده و عملأ خیابان‌های شهر رباط کریم از منظره بسیار خوبی برخوردار نبودند و همین عامل باعث شده که به خودروهای حمل و نقل عمومی و شخصی که در سطح معابر شهری در حال تردد هستند، خسارات زیادی وارد شود.
شایان ذکر است شهروندانی که از آسفالت محلات خود رضایت ندارند میتوانند در ساعات اداری با شماره تلفن 56427777 تماس گرفته و مشکلات خود را مطرح نمایند تا بررسی و اقدامات لازم انجام شود.

Back to Top

Template Design:aron Group