31 ارديبهشت 1401 ساعت 05:54

صبح امروز دکتر محسنی بندپی، استاندار محترم تهران با حضور در شهرستان رباط کریم در معیت مسئولان این شهرستان پروژه های عمرانی شهرداری رباط کریم را افتتاح کردند.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ مهندس پارسا، شهردار محترم رباط کریم در مراسم افتتاحیه ۱۸ پروژه عمرانی شهرداری رباط کریم که در فرهنگسرای معلم برگزار شد؛ ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین گفت: در مهرماه سال ۹۸ سکان مدیریت شهری رباط کریم را بدست گرفتم و با دستان خالی، با همه مشکلاتی که وجود داشت آرامش را به شهر بازگرداندیم و با انسجام  خوب میان خانواده بزرگ مدیریت شهری از مشکلات و کمبودها، هراسی به دل راه ندادیم و صادقانه دل به کار زدیم و محصول این خدمت خالصانه را می توان امروز مشاهده کرد.
شهردار رباط کریم ادامه داد: بودجه سال ۹۹ را به ۲۴۰ میلیارد تومان افزایش دادیم که ۷۰ درصد این بودجه به پروژه های عمرانی اختصاص یافت که ماحصل آن، پروژه هایی بود که امروز شاهد افتتاح آن هستیم که در نوع خود یک کار جهادی است.
ایشان به تشریح پروژه های قابل افتتاح پرداخت و افزود: کمربندی شمالی را با احداث دو پارک خطی زیباسازی کرده و در ادامه با تکمیل ساختمان شماره دو شهرداری به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع در کمربندی مذکور، کلیه معاونتها و سازمان های وابسته را جهت سهولت در خدمات رسانی تجمیع خواهیم کرد.
وی با ذکر این نکته که وظیفه یک شهردار تکمیل پروژه های نیمه کاره است ابراز داشت: تکمیل گلخانه شهرداری رباط کریم را که سالها رها شده بود آغاز کردیم و امروزه با بهره برداری از آن نه تنها نیاز خود شهرداری را تامین خواهیم کرد بلکه میتوانیم به شهرهای همجوار نیز صادر کنیم.
مهندس پارسا احداث پایانه تاکسی رانی برون شهری را یکی از مطالبات جدی تاکسی داران عنوان کرد و گفت: با افتتاح این پروژه، ایستگاه های تاکسی برون شهری به این پایانه انتقال پیدا خواهند کرد که هم در کاهش آلودگی هوا بسیار تاثیرگذار است و هم خیابانهای سطح شهر خلوت تر خواهند شد.
سکاندار مدیریت شهری از افتتاح چندین پروژه در شهرک شهید آبشناسان خبر داد و اظهار داشت: در این منطقه فاز دوم پارک شهید آبشناسان، زمین چمن، پیست دوچرخه سواری و کتابخانه افتتاح شد که موجب افزایش سرانه های ورزشی، فرهنگی و فضای سبز شده است.
شهردار رباط کریم درباره احداث میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز توضیحاتی ارائه نمود و گفت: ورودی غربی شهر که بسیار تاریک و اسفناک بود امروزه با احداث یک میدان بزرگ که مزین به تمثال سردار دلها حاج قاسم سلیمانی می باشد بسیار و زیبا و روشن شده است.
ایشان در ادامه  از احداث سالن دومنظوره  مدیریت بحران  خبر داد و افزود: با وجود اینکه هزینه ما برای دومنظوره کردن این سالن بیشتر میشد اما تلاش کردیم و این سوله را دومنظوره (بحران و ورزشی) احداث کردیم تا جوانان منطقه تقی آباد از سالن ورزشی این سوله نیز استفاده نمایند.
وی با اشاره به احداث پیست دوچرخه سواری در پارک ملل خاطرنشان ساخت: پروژه عظیم پارک ملل که در سالهای آینده احتمال اینکه به فازهای هشتم و نهم نیز برسد، امروز ما فاز دوم آن را به مساحت ۲۵ هزار مترمربع افتتاح کردیم.
مهندس پارسا در پایان با اشاره به ۱۲۲ هزار متر عملیات آسفالت و ۱۳۱ هزار متر جدول گذاری و ۱۳۲۹۸ متر روشنایی بیان داشت:  اگر همراهی مسئولان شهرستان علی الخصوص فرماندار عزیز، امام جمعه معزز، نماینده محترم، دستگاه قضا، اعضای محترم شورای اسلامی و سایر مسئولان نبود هرگز چنین روزی از راه نمیرسید و امیدواریم شاهد رشد بیش از پیش این دیار کهن باشیم.

Back to Top

Template Design:aron Group