31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:59

 

شهردار رباط کریم از ادامه احداث فاز دوم پارک آبشناسان خبر داد و گفت: با تلاش حوزه عمرانی این شهرداری عملیات جدول گذاری در این پارک آغاز شده است و با شتاب در حال پیشروی می باشد.

 

 

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ مهندس پارسا هدف از اجرای این پروژه را برنامه ریزی و ایجاد بسترهای لازم برای رفاه آسایش و تفریح شهروندان برشمرد و گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته مبنی بر ضرورت توزیع متوازن و بهره مندی تمام شهروندان محترم از فضای سبز مناسب، تدابیری اتخاذ شده که با ایجاد پارک های مختلف در سطح منطقه و محلات مختلف خدمات شهری بطور یکسان در اختیار شهروندان قرار گیرد.

 

وی ابراز کرد: رویکرد مدیریت شهری احداث پارک و توسعه فضای سبز در محلات و مناطق محروم و کم برخوردار است که این مهم امسال با جدیت بیشتر پیگیری و مبنای برنامه ریزی در پروژه های آتی این سازمان خواهد بود.

 

گفتنی است با تکمیل این پروژه محیطی زیبا و دلنشین برای گردشگران منطقه‌ای، چشم اندازهای زیبا و متنوع برای شهروندان فراهم می‌شود و آنها می‌توانند برای گذراندن اوقات فراغت خود از این مکان استفاده کنند.

 

Back to Top

Template Design:aron Group