31 ارديبهشت 1401 ساعت 05:38

صبح امروز 24 آبان با هدف تسریع در روند تکمیل  پروژه های عمرانی سطح شهر، شهردار و امام جمعه  محترم همراه با اعضای محترم شورای اسلامی شهر به بازدید از 14 پروژه درحال احداث سطح شهر پرداختند.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل  شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم صبح امروز امام جمعه معزز شهر رباط کریم در معیت شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر از پروژه های پارک خطی سوم شهر، ساختمان خدمات شهر ، گلخانه شهرداری و پایانه تاکسیرانی بازدید بعمل آمد.
بنا بر این گزارش پروژه های  کتابخانه پارک حافظ شیریندر، سوله مدیریت بحران، پیاده راه خیابان جهاد و فاز دوم پارک ملل از دیگر پروژه های عمرانی سطح شهر بود که در این مراسم مورد بازدید قرار گرفت.
بازدید از پیست دوچرخه سواری ، کتابخانه آبشناسان ، پارک آبشناسان ، اصلاح هندسی و جنگل کاری میدان الغدیر و میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و کتابخانه بازارک پارک، گل نرگس از دیگر پروژه های شهرداری بود که مورد بازید قرار گرفت.
این گزارش می افزاید؛ با تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها  بخش اعظمی از سرانه های فضای سبز و سرانه های فرهنگی و آموزشی و ورزشی سطح شهر ارتقاء می یابد و شهروندان محترم می توانند از مزایای این پروژه های عمرانی بهره برداری نمایند.
شایان ذکر است در حال حاضر کهن شهر رباط کریم تبدیل به یک کارگاه عمرانی بزرگ شده تا در دهه فجر سالجاری کام شهروندان و مردم شریف رباط کریم به واسطه افتتاح و تکمیل این پروژه ها شیرین گردد.
گفتنی است امام جمعه محترم شهر رباط کریم ضمن مثبت ارزیابی کردن این پروژه ها و روند پیشرفت عملیات اجرایی پروژه ها از شهردار و مجموعه مدیریت شهری تشکر کرد و رمز موفقیت را وحدت و همدلی بین شهردار و شورای اسلامی شهر برشمرد و ضمن تشکر از حمایت های اعضای شورای شهر و اقدامات مهندس پارسا و همکارانشان اظهار امیدواری کرد که با افتتاح این پروژه ها در ایام الله دهه مبارک فجر کام مردم فهیم کهن شهر رباط کریم شیرین خواهد شد.

Back to Top

Template Design:aron Group