31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:37

صبح امروز جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات شهرک کیکاور با حضور رئوسا و نمایندگان ادارات مختلف شهرستان در مقر فرماندهی سپاه امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.


به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، سرهنگ شهیری، فرماندهی محترم سپاه امام حسن مجتبی(ع) شهرستان رباط کریم در آغاز این جلسه ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین شروع به تشریح مطالبات اهالی شهرک کیکاور کرد و مقرر گردید صبح روز چهارشنبه ساعت 9 صبح در این شهرک یک طرح جهادی در راستای حل مسائل و مشکلات این منطقه انجام شود.
در ادامه این جلسه مهندس پارسا، شهردار محترم رباط کریم با اشاره به موضوعات مطرح شده توضیحاتی بیان داشت و گفت: با وجود اینکه ما از مناطق منفصل شهری درآمد آنچنانی نداریم ولی وظیفه داریم به اهالی این مناطق خدمت ارائه نمائیم.
پارسا بهره مندی از فضای سبز و پارک محلی را جزو مطالبات به حق مردم دانست و اظهار داشت : در صورت اهدای زمین توسط مالکان این منطقه یا افراد خیر ، شهرداری آمادگی دارد تا به احداث پارک بانوان در این منطقه اقدام نماید و در خصوص لوازم بازی کودکان نیز اقداماتی انجام شده است که بزودی در منطقه نصب و جاگذاری خواهد شد.
وی به پروژه سالن ورزشی کیکاور اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این سالن ورزشی  در مراحل پایانی قرار دارد و بزودی ساکنان کیکاور از این سالن بهره مند خواهند شد.
مهندس پارسا با اشاره به ضرورت  بهره گیری و تعامل مجموعه مدیریت شهرستان جهت حل مشکل جمع آوری سگهای بلاصاحب اذعان داشت : وجود زمین های خالی و فقدان یک تفاهم نامه مشترک جهت  همکاری مسولان شهرستان رباط کریم و  بهارستان و شهرداریهای اطراف منجر به عدم موفقیت در این امر شده است چرا که این شهرداری بارها  اقدامات زیادی در این راستا ی جمع آوری سگها انجام داده ولکین از شهرهای اطراف سگها مجدد در این اراضی رها می گردد و مشکل را مضاعف می کند.
شهردار رباط کریم با اشاره به اینکه هم اکنون چندین روز کارگران زحمتکش خدمات شهری در آن منطقه فعالیت می کنند اظهار داشت: در خصوص پاکسازی کانال هدایت آبهای سطحی در پشت مسجد جامع این منطقه، دستورات لازم صادر شده و بزودی پاکسازی خواهد شد.
وی بیان داشت یکی از مطالبات به حق مردم کیکاور لکه گیری و آسفالت  معابر است که  همزمان با آغاز طرح جهادی در پایان این هفته  عملیات های بهسازی معابر  توسط شهرداری رباط کریم آغاز خواهد شد.

Back to Top

Template Design:aron Group