31 ارديبهشت 1401 ساعت 05:43

مهندس پارسا شهردار رباط کریم صبح امروز با مدیر کل امور مالیاتی غرب استان تهران در محل شهرداری رباط کریم دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ جلسه هم اندیشی مهندس پارسا با زحمتی، مدیر کل محترم امور مالیاتی غرب استان تهران و هیات همراه به میزبانی شهرداری رباط کریم در حضور مهندس حدادی و آقای قاسمی لو، رئیس و نائب رئیس محترم شورای اسلامی شهر برگزار و راهکارهای گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مهندس پارسا درخصوص همراهی بی ‌شائبه امور مالیاتی غرب استان تهران گفت:  حرکت در جهت اعتلای اهداف انقلاب اسلامی و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از وظایف همه دستگاه‌ها و ارگانها و مردم است اما در این بین برخی از ارگانها با تعامل بسیار صمیمانه باعث می شوند در تحقق یافتن این اهداف شاهد سرعت بیشتری باشیم.
شهرداری رباط کریم افزود: خوشبختانه اداره کل امور مالیاتی غرب استان تهران اهتمام ویژه ای در این خصوص داشته تا در راستای انجام خدمات مطلوب و مناسب و خدمت رسانی به شهروندان محترم توسط شهرداری رباط کریم؛ شاهد اقدامات خوبی باشیم و با برطرف نمودن مشکلات و موانع و ارائه راهکارهای متناسب طبق قوانین اقدامات مناسبی را انجام دهیم.

Back to Top

Template Design:aron Group