31 ارديبهشت 1401 ساعت 05:38

شهردار رباط کریم در مراسم تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شهرسازی رباط کریم گفت: ابتکار عمل و بکار گیری دانش روز عامل موثری در افزایش سطح رضایتمندی شهروندان است و این امر در سرلوحه ی منشور اخلاقی پرسنل شهرداری قرار دارد.

 

 

به گزارش روابط عمومی  و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، مهندس پارسا در جمع پرسنل شهرسازی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر، صمیمانه از تلاش و فعالیت های رضایت بخش مجموعه شهرسازی تقدیر و تشکر نمود و افزود: ابراز رضایت مندی ارباب رجوع ها و اعضای شورای اسلامی که نماینده شهروندان هستند، نشانگر فضای تعامل و هم افزایی مجموعه شهرسازی برای رسیدن به هدف مشترک رضایتمندی و تکریم ارباب رجوع است .

 

وی با اشاره به  روند به روز شدن پاسخ استعلام های شهرداری خواستار افزایش روحیه همکاری و دوستی در این مجموعه و تسریع بیشتر در روند کار ارباب رجوع ها و شهروندان محترم شد.

 

پارسا ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از مبتلا شدن تعدادی از همکاران مجموعه شهرسازی به بیماری کرونا ابراز تاسف کرد و خواستار سیستماتیک شدن روند رسیدگی به پرونده های شهرسازی و اجتناب از حضور فیزیکی شهروندان در شهرداری شد .

 

رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم نیز در این جلسه ، پرسنل شهرسازی را سربازان خط اول این شهرداری نامید و خواستار پیشگیری های بیشتر برای ابتلا به بیماری کرونا شد .

 

محمود حدادی خطاب به پرسنل شهرسازی خواستار اقناع خواسته های به حق یا نا حق برخی از ارباب رجوع ها شد و اظهار داشت: پرسنل شهرسازی باید با بهره گیری از دانش خود ضمن رعایت قوانین شهرداری در کسری از زمان به خواسته های به حق شهروندان رسیدگی کرده و با درایت  و بهره گیری از ادبیاتی قانع کننده به  خواسته های ناحق برخی از مراجعان پاسخگویی نمایند .

 

وی بیان داشت: پاسخگویی بهینه پرسنل شهرسازی منجر به کاهش مراجعات مردم به دفتر شهردار و شورای اسلامی شهر  و کاهش مراجعات تکراری ارباب رجوع ها به شهرداری خواهد شد و در این شرایط کرونا  به روند سلامت سایرین کمک خواهد کرد.

 

پریسا ایلانلو عضو شورای اسلامی شهر هم در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه پرسنل شهرسازی گفت: رفتار شما نشانگر فرهنگ و شخصیت مجموعه شهرداری و حتی شهر است که خوشبختانه اخیرا شاهد ارتقای سطح رضایت مندی مردم از این مجموعه هستیم .

 

علی عسگری عضو دیگر شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه گفت: رضایتمندی مردم از مجموعه شهرداری و ادارات دولت منجر به رضایتمندی آنان از نظام خواهد شد و پرسنل شهرداری باید ضمن رعایت قانون، با بهره گیری از دانش خود تا جایی که قانون شکنی نشود با مردم مدارا نمایند.

 

علیرضا اسکندری دیگر عضو شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از مجموعه شهرسازی گفت: هرچقدر مجموعه شهرسازی بیشتر و بهتر کار کند، شهرداری از طریق این مجموعه می تواند ضمن کسب درآمد به اجرای پروژه های بیشتری در سطح شهر بپردازد و در راستای جلب  رضایت عموم شهروندان تلاش نماید.

 

شایان ذکر است در این جلسه شهردار و اعضای محترم شهر به شنیدن نقطه نظرات پرسنل شهرسازی پرداخته و در پایان با تقدیم لوح تقدیر از تلاش های این مجموعه تقدیر و تشکر نمودند.

 

  

 

 

Back to Top

Template Design:aron Group