31 ارديبهشت 1401 ساعت 05:16

صبح امروز مهندس عبدالرضا چراغعلی، معاون محترم هماهنگی امور عمرانی و مهندس طاهری نسب، مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران در معیت فرماندار محترم، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر، از حوزه های مختلف شهرداری و همچنین پروژه های در حال اجرا بازدید بعمل آوردند.


به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، مهندس طاهری نسب در بازدید از واحدهای مختلف شهرداری رباط کریم ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی بر ضرورت تکریم ارباب و پاسخ گویی بهینه به آنان تاکید کرد.
در این بازدید ایشان با چند تن از ارباب رجوعها در خصوص چگونگی پاسخگویی کارمندان شهرداری به آنان، سوالاتی پرسید و از تلاشهای کارمندان و مجموعه شهرداری تقدیر و تشکر نمود.
مهندس چراغعلی، معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران نیز در حاشیه بازدید از آرامستان رباط کریم، اقدامات عمرانی شهرداری رباط کریم را مثبت ارزیابی کرد و خواستار تسریع در روند عملیات اجرایی برای بهره مندی هر چه بیشتر شهروندان شد.
در ادامه مهندس پارسا، شهردار محترم رباط کریم در تشریح پروژه های در حال اجرا گفت: شهروندان محترم رباط کریم بزودی شاهد بهره برداری از پروژه های مختلفی از جمله ساختمان خدمات شهری، گلخانه، پایانه تاکسی آزادگان، سوله مدیریت بحران، سرای محله کیکاور، میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، کتابخانه آبشناسان و گل نرگس، سالن ورزشی، ساختمان شهرداری و آتش نشانی سفیدار و... خواهند بود.
شهردار رباط کریم ادامه داد: سوله مدیریت بحران شهرداری رباط کریم یکی از ضروریات مهم این شهر بود که عملیات اجرایی آن در حال اتمام است و بزودی به بهره برداری خواهد رسید.
گفتنی است در پایان این بازدید ضمن تکریم شعائر اسلامی و فرهنگ شهادت به بازدید از خانواده شهید صیفی پرداختند و با اهداء لوحی از مقام شامخ این شهید گرانقدر تقدیر کردند.

Back to Top

Template Design:aron Group