31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:03

عصر امروز مهندس پارسا، شهردار رباط کریم که همراه رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر از پروژه تعریض جاده کیکاور بازدید بعمل آوردند ،گفت: برای حل و فصل مطالبات معارضین جاده کیکاور پیش قدم هستیم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، مهندس پارسا در حاشیه این بازدید از مراحل پایانی این پروژه خبر داد و افزود: این پروژه در راستای مرتفع ساختن مشکلات موجود برای ساکنین منطقه، ارتقاء سطح ایمنی جاده و سهولت عبور ومرور شهروندان محترم عملیاتی شده است.


شهردار رباط کریم با توجه به اینکه زمین های برخی از شهروندان محترم در محدوده این طرح قرار داشت اظهار داشت: با توجه به هماهنگی بعمل آمده با شورای اسلامی شهر، معارضین محترم باید جهت طی مراحل قانونی کار خود، با حضور در شهرداری رباط کریم، نسبت به تشکیل پرونده اقدامات لازم را انجام دهند و ما یکی از کارشناسان خود را جهت پیگیری کار آنها در نظر خواهیم گرفت.
وی این پروژه را یکی از مطالبات جدی اهالی منطقه کیکاور دانست و گفت: در سال‌های کذشته جاده کیکاور به دلیل عرض کم فاقد شانه راه و ایمنی لازم بوده که منجر به ایجاد  مشکلات زیادی از جمله تصادفات جاده ای بوده که با یاری خداوند و بهره گیری از تعامل این مشکل در حال رفع شدن می باشد.

Back to Top

Template Design:aron Group