31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:47

مراسم تقدیر و تشکر از خدمات نیروهای انتظامی رباط کریم با حضور مسولان شهرستان ( فرماندار محترم، امام جمعه معزز، فرمانده محترم نیروی انتظامی، فرمانده محترم سپاه، شهردار محترم رباط کریم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ) در کلانتری مرکزی شهر رباط کریم برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ، امام جمعه معزز شهر رباط کریم با اشاره به تبریک سالروز امامت امام عصر(عج) و تقارن این مناسبت با آخرین روز هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی نظامی و انتظامی کشور پاسداران جان و مال و نوامیس مردم و مدافعان امنیت هستند که بطور شبانه روزی در حال خدمت رسانی به ایران اسلامی هستند.
حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ترابی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای طاقت فرسای نیروهای انتظامی اظهار داشت: امنیت امروز کشور حاصل مجاهدت و تلاشهای طاقت فرسا و شبانه روزی پاسداران امنیت در عرصه مرزها و داخل کشور است که از تمامیت ارضی این سرزمین حراست و حفاظت می کنند.
ایشان اذعان داشتند: نعمت امنیت از نان شب واجب تر است و همه مردم و مسئولان نیز قدردان تلاش جمعی نیروهای نظامی و انتظامی جهت برقراری این امنیت و افزایش هرچه بیشتر ضریب امنیت اجتماعی هستند.
حضرت حجت الاسلام والمسلمین ترابی بیان داشت: ایران اسلامی یک نظام سیاسی بر اساس تعالیم اهل بیت (ع) و امام عصر (عج) و هدف آن پیاده کردن همان اهدافی است که امام عصر(عج) خواستار اجرایی کردن آن می باشد.
شایان ذکر است در پایان این مراسم شهردار محترم رباط کریم با اهدای لوح سپاس از تلاش های نیروهای انتظامی تقدیر و تشکر نمود که متن لوح سپاس به شرح ذیل می باشد:
شوکت، حشمت، عظمت و قدرت کشور ايران منبعث از تلاش های سترگ و  دلاورمردی های بزرگ مردانی است که خالصانه و مخلصانه ازامنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران حراست و محافظت می نمايند. بدینوسیله  فرا رسیدن هفته مبارک نیروی انتظامی را به شما حماسه آفرین بیداری و آیه درخشان عدالت تبریک و تهنیت عرض می نمائیم .این لوح تقدیر، به پاس حضور پرشور و ایثارگرانه شما حافظان نظم و امنیت و پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب ، تقدیم حضورتان می گردد.  امیدواریم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) همواره در ایجاد نظم و امنیت و مأموریت های محوله بیش از پیش موفق و سربلند باشید.

Back to Top

Template Design:aron Group