31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:22

معاونت اداری و توسعه منابع انسانی شهرداری رباط کریم در جلسه برنامه ریزی برای دور کاری پرسنل شهرداری با اشاره به تاکید شهردار محترم جهت برگزاری این جلسه ، ضمن قرائت نامه استاندار محترم گفت: در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، می بایست حضور فیزیکی کارکنان به میزان ۵۰ درصد کاهش یابد.

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ،وی در خطاب به معاونین و شهرداران نواحی و مسئولان سازمان های وابسته به شهرداری اظهار داشت: مدیران هر واحد در زمان دوری کاری پرسنل باید ضمن پوشش مناسب وظایف محوله ترتیبی اتخاذ نمایند که کار مجموعه شهرداری و ارباب رجوعها  به خوبی انجام شود.

فهامی اظهار داشت: ۸۰ درصد از امور شهرداری خدماتی است و نباید خدمات شهرداری در هیچ برهه ای تعطیل گردد.

مجتبی عظیم وند، مسئول امور اداری شهرداری نیز گفت: مدیریت و تقسیم کار در هر واحد باید بدرستی صورت گیرد و مرخصی پرسنل نیز باید بصورت یک روز درمیان بوده و برگه مرخصی برای آنان تنظیم گردد.

وی تاکید کرد مسئولیت هر واحد به عهده مسئول است و بحث حضور ۵۰ درصد پرسنل شامل مسئولان نیست و هر مسئول باید وظایف افرادی را که در دور کاری قرار دارند را پوشش دهد.

Back to Top

Template Design:aron Group