31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:08

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، صبح امروز تعدادی از تاکسی های نوسازی شده ناوگان تاکسیرانی شهر رباط کریم به صورت نمادین به مالکین محترم با حضور ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رباط کریم واگذار گردید.

 

 

محسن سعید پور، رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری رباط کریم در حاشیه این مراسم گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰ دستگاه خودور به همت همکاران گرامی و تاکسی رانان محترم ثبت ‌نام و آماده واگذاری شده است که خوشبختانه بیش از ۴۰ دستگاه از تاکسی های ثبت نام شده در کمتر از یک ماه کاری با قیمت بسیار مناسب به رانندگان محترم از سوی خودروسازان تحویل گردیده است.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود در خصوص شیوع بیماری کرونا و کاهش درآمد زحمتکشان عرصه حمل و نقل عمومی به دستور شهردار محترم جناب آقای پارسا، عوارض نوسازی این خودروها از تاکسی داران محترم دریافت نشده است.

ایشان ادامه داد: با توجه به روند تحویل سریع و مناسب این خودروها و همینطور قیمت مناسب آنها نسبت به بازار فعلی خودرو، از همه تاکسی داران محترم خواهشمندیم هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام بمنظور نوسازی تاکسی های فرسوده خود اقدام نمایند.

سعید پور در پایان ضمن تشکر از اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم بدلیل اطلاع رسانی درست برای ثبت نام تاکسی داران محترم اظهار داشت: در بین سازمان های همجوار، سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رباط کریم اولین سازمانی است که بیشترین تعداد نوسازی در خصوص تاکسی ها را داشته است. 

Back to Top

Template Design:aron Group