31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:14

شهردار رباط کریم درپیامی ایام وفات پیامبر اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبرشان ، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ متن پیام به شرح زیر است:"بسمه تعالی"
پيامبر خاتم حضرت محمّد مصطفي( صلى الله علیه وآله )‏ رسولي كه پيام آور نور و رستگاري، سرچشمه روشن حیات، سفیر هدایت و مکمل مکارم اخلاق بود و رسالت پر بركتش، مسير زندگي انسان را از جهل و خرافه پرستي به سوي تفكر و تعقل و مهرورزي تغيير داد. مسيري كه به يمن خورشيد تابناك نبوت و درخشش ستارگان پر فروغي از سلاله رسول خدا در  آسمان امامت همواره بشريت را به سعادت و سلامت دنيا و آخرت رهنمون شده است.    
حضرت رسول اکرم (ص) و اهل بیت (ع) با زندگی پربار خود و انجام مأموریت الهی به خوبی توانستند پایه‌های حکومتی دینی و اسلامی را بنا کنند که تا به امروز هیچ‌ قدرتی نتوانسته کوچک‌ترین خدشه‌ای بر آن وارد کند.
اینجانب،رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام ، حضرت ختمی مرتبت ، سید المرسلین محمد مصطفی (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) را بر همه شیعیان و دوستداران آن حضرت، علی الخصوص مردم شهیدپرور شهرستان رباط کریم تسلیت عرض مینمایم. امیدوارم که مورد لطف آن بزرگواران در این دنیا و مورد شفاعت آنها در روز قیامت قرار گیریم.


اصغر پارسا- شهردار رباط کریم

Back to Top

Template Design:aron Group