31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:24

رییس شورای اسلامی شهر رباط کریم از تدوین برنامه 5 ساله توسعه راهبردی شهر توسط شهرداری رباط کریم خبر داد و  به بیان دیدگاه های خود در این راستا پرداخت .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ؛ احمد محمد حسنی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در مدیریت شهری در گفتگویی اظهار داشت : با تلاش مدیران شهری تدوین برنامه 5 ساله و برنامه ریزی در این راستا به عنوان یکی از آیتم های ارزیابی در حال جمع بندی است و مطمئناً در  در طول اجرای طرح می تواند نقاط قوت و ضعف شناسایی و کاستی ها برطرف گردد.

وی به تدوین برنامه ریزی در بلند مدت تاًکید کرد و اظهار داشت : شاخصه اصلی در تدوین این برنامه به گونه ای است که وضعیت های موجود شناسایی و نقاط ضعف و قوت طی یک برنامه زمانی مشخص می شود .

محمد حسنی گفت : ما برای مردم کار می کنیم و باید نیازمندی های مردم را شناسایی کنیم و در این راستا باید با استفاده از نظرسنجی های مختلف بتوانیم اولویت ها را مشخص نمائیم و این امر باعث می شود در نهایت نقشه راه را به ما نشان دهد.

رییس شورای اسلامی شهر رباط کریم ضمن قدردانی از اقدامات مدیریت شهری عنوان داشت : شهرداری همانند یک سیستم باز عمل می کند و فرصت ها و تهدیدهای بی شماری دارد و تا کنون از فرصت ها به خوبی استفاده کرده است.

ایشان ادامه دادند : در این راستا شهرداری اقدام به برنامه ریزی های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت نموده است که طرح های مختلفی در این راستا تا به امروز در سطح شهر اجرایی شده است .

 

 

 

Back to Top

Template Design:aron Group