31 ارديبهشت 1401 ساعت 06:32

شهردار رباط کریم در مراسم زائران اباعبدالله الحسین (ع) ضمن آرزوی سلامتی برای آنان  با اهداء بیش از 100  بسته حمایتی و دعای خیر عاشقان کربلا را بدرقه نمود.

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ؛ مهندس مسعود مختاری گفت: این حرکت دو سال است که در کشور شروع شده و باید تدابیری اتخاذ گردد تا نمایش عاشورائیان در اربعین حسینی با شور و صلابت زیادی در سطح جهان به نمایش در آید.

 وی افزود سعی شده است که در سطح شهر به صورت خود جوش در هیئت های مذهبی خادمان اباعبدالله الحسین علیه السلام این حرکت را ساماندهی و اجرا نمایند که می تواند پیام مقاومت علیه ظلم و جهل یزیدان زمانه به گوش تکفیریها برساند که این خود می تواند اقتدار ما ایرانیان را به گوش تمام حامیان این جانیان برساند.

مختاری تصریح کرد : باید این موضوع با حمایت هرچه بیشتر مسئولان و همکاری نهادهای شهری در مساجد و هیئت های مذهبی و همچنین حمایت مسئولان زیربط زمینه ساز اتفاقات خوب فرهنگی باشیم.

 

 

حجت الاسلام ثانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رباط کریم که در این جلسه حضور داشت طی سخنانی بیان داشت : هدف از این حرکت زنده نگهداشتن نهضت حسینی و یادآوری ارزشهای عاشورائی و پیام مقاومت و مبارزه علیه ظلم در طول زمان بوده است .

وی در پایان از حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همه عزیزانی که این سفر زیارتی را تدارک دیده اند تقدیر و تشکر کرد و گفت :  امیدوارم رفت و آمد بی خطر و سلامتی را داشته باشند .

گفتنی است : این مراسم با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، مسئولان عقیدتی سیاسی لشکر 23 تکاور ، امام جمعه موقت شهرستان ، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رباط کریم ، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از زائران کربلای معلی حضور داشتند .

Back to Top

Template Design:aron Group