31 ارديبهشت 1401 ساعت 05:22

شهردار رباط کریم در دیدار با سردار خانچلی فرمانده پلیس راهور غرب استان تهران در خصوص انتقال ساختمان راهور درون شهری ازبلوارمصلی امام خمینی (ره) گفتگو و تبادل نظر کردند .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ؛ مهندس مختاری شهرداررباط کریم در این جلسه با اشاره به اهمیت حفظ سیمای بلوار مصلی و فراهم نمودن مقدمات انتقال ساختمان پلیس راهور اظهار داشت : شهرداری رباط کریم در صدد است با همکاری پلیس راهور مکان مناسبی جهت فعالیت های راهور درون شهری را جانمایی و نسبت به آزاد سازی بلوار مصلی اقدام نماید .

با توجه به غیر متقارن بودن چهار راه اصلی شهر در صدد هستیم تا با استفاده از کارشناسان حمل و نقل و پلیس راهور وضعیت ترافیکی این چهار راه را ساماندهی کنیم . مختاری تصریح کرد : با توجه به غیر متقارن بودن چهار راه اصلی شهر در صدد هستیم تا با استفاده از کارشناسان حمل و نقل و پلیس راهور وضعیت ترافیکی این چهار راه را ساماندهی کنیم .

در این دیدار خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران نیز ضمن تقدیر از همکاری شهرداری، اظهار داشت : از این اقدام استقبال خواهیم کرد و در صورت تامین ساختمان مناسب می توانیم مقدمات انتقال راهور درون شهری به یک مکان مناسب را فراهم کنیم .

وی در پایان از همکاری صادقانه مهندس مختاری تقدیر و در مورد هرگونه همکاری شهرداری و پلیس اعلام آمادگی نمود .

 

 

Back to Top

Template Design:aron Group