پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم ۴ پروژه شاخص جدید؛ تداوم پایبندی شهردار رباط‌كریم به وعده «هر ماه افتتاح»
يکشنبه, 31 تير 1403
عنوان گروه خبري / معاونت خدمات شهری .
  • ساعت : ۰۸:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ 
  • کد خبر : ۳۳۸۵
چهارمین ایستگاه کلنگ‌زنی و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری رباط‌کریم در سال ۱۴۰۳
۴ پروژه شاخص جدید؛ تداوم پایبندی شهردار رباط‌كریم به وعده «هر ماه افتتاح»
«هر ماه افتتاح»؛ این وعده‌ای بود که دکتر اله‌یاری شهردار رباط‌کریم از اواخر سال گذشته در خصوص پروژه‌های عمرانی و زیربنایی مطرح کرده بود که فردا در نیمه تیرماه نیز مدیریت شهری رباط‌کریم سبدی دیگر از پروژه‌های توسعه‌محور را به شهروندان شریف کهن‌شهر رباط‌کریم تقدیم خواهد کرد.

 

 

 بوستان ترافیک و آموزش کودکان و ساختمان پارلمان شهری دو پروژه‌ شاخصی است که طی ماه‌های گذشته عملیات اجرایی آن با سرعت قابل ملاحظه‌ای صورت پذیرفت و امروز به ترتیب در راستای راهبرد شهر دوستدار کودک و رویکردهای فرهنگی و اجتماعی و مهیاسازی بستر شایسته تکریم شهروندان در شورای اسلامی به بهره‌برداری خواهند رسید.

 پروژه بوستان خطی آبشناسان در راستای توسعه سرانه فضای سبز و همچنین پروژه شهربازی منطقه آبشناسان به عنوان پروژه‌ مشارکتی با بخش خصوصی در راستای توسعه زیرساخت‌های شهری و توزیع عادلانه امکانات و منابع کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

 حال فردا ۱۸ تیرماه در چهارمین ایستگاه از آغاز عملیات اجرایی یا بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری رباط‌کریم در سال ۱۴۰۳، ۴ پروژه مذکور با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی کلنگ‌زنی و افتتاح خواهند شد تا وعده شهرداری رباط‌کریم با شهروندان، همچنان پابرجا و استوار بماند.

 

منبع خبر
روابط عمومی
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0