پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم رونمایی از سینما فرهنگ با چهره ای جدید و تجهیزات بروز
سه‌شنبه, 8 خرداد 1403
عنوان گروه خبري / معاونت عمرانی .
  • ساعت : ۰۹:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ 
  • کد خبر : ۳۳۳۵
تحقق مهم‌ترین وعده فرهنگی دکتر اله‌یاری در دهه کرامت
رونمایی از سینما فرهنگ با چهره ای جدید و تجهیزات بروز
بازسازی و نوسازی سینما فرهنگ رباط‌کریم یکی از مهم‌ترین موضوعاتی بود که از همان روزهای ابتدایی خدمت دکتر اله‌یاری در شهرداری رباط‌کریم مورد توجه مدیریت شهری قرار گرفت و شهردار رباط‌کریم نیز در راستای پاسخ به مطالبه به حق شهروندان و توجه به ارتقا زیرساخت‌های فرهنگی وعده بازسازی و تجهیز این سینما را اعلام کرد.

 این سینما که سال‌ها بدون استفاده رها شده بود طی ماه‌های اخیر و پس از انجام فرآیندهای قانونی، تامین اعتبار و انتخاب پیمانکار، عملیات بازسازی و نوسازی آن زیرنظر معاونت فنی و عمرانی شهرداری رباط‌کریم آغاز شد تا سینمایی در خور شأن و جایگاه کهن‌شهر رباط‌کریم و شهروندان آن آماده شود.

 این پروژه که با تاکید و نظارت مستمر دکتر اله‌یاری با مدرن‌ترین تجهیزات و شیوه‌ای بروز با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال بازسازی و تجهیز شد و امروز علاوه بر قابلیت بهره‌برداری سینمایی، برای اجرای نمایش و رویدادهای مختلف فرهنگی نیز قابل استفاده خواهد بود.

 حال به حمدالله به یُمن دهه پربرکت کرامت، آئین بهره‌برداری از پروژه نوسازی و بهسازی سینما فرهنگ رباط‌کریم سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه با حضور اهالی فرهنگ و هنر و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد تا برگی دیگر از خدمات شهرداری رباط‌کریم و افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های توسعه‌محور رقم بخورد.

منبع خبر
اداره روابط عمومی
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0