پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرداری رباط کریم بازدید كارگروه شورای ترافیك استان از نقاط حادثه‌خیز
Sunday, July 21, 2024
categorytitle / معاونت حمل و نقل .
  • time : 12:37
  • Date : Sat Dec 02, 2023
  • news code : 3140
پیگیری رفع نقاط حادثه‌خیز ترافیکی در دستور کار شهردار رباط‌کریم
بازدید كارگروه شورای ترافیك استان از نقاط حادثه‌خیز
با توجه به پیگیری‌ها و تاکیدات دکتر الهیاری، شهردار رباط‌کریم در خصوص رفع نقاط حادثه‌خیز ترافیکی شهر رباط‌کریم، کارگروه مربوطه شورای ترافیک استان به منظور بررسی مسائل، طرح و تصویب طرح‌ها در شورای ترافیک استان، از نقاط حادثه‌خیز شهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط‌کریم، نقاط حادثه‌خیز در سطح معابر و محورها، همواره یکی از مهم‌ترین عوامل بروز تصادفات و مشکلات ترافیکی است که آسیب‌های مادی و جسمانی جبران ناپذیری را بر شهروندان وارد می‌کند.

در همین راستا رفع نقاط حادثه‌خیز ترافیکی با توجه به تاکید دکتر الهیاری شهردار رباط‌کریم یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری است که در راستای سایر دستگاه‌های امر و شورای ترافیک شهرستان و استان تهران دنبال می‌شود.

با توجه به پیگیری‌های مربوطه در این خصوص کارگروه  شورای ترافیک استان تهران با حضور اداره حمل و نقل و ترافیک، کارشناسان دفتر فنی استانداری تهران، رئیس پلیس غرب استان تهران، رئیس و کارشناسان پلیس راهور شهرستان رباط‌کریم، مشاور ترافیکی شهرداری، رئیس و کارشناسان اداره حمل و نقل و ترافیک و اداره فنی و نظارت بر پروژه‌‌های عمرانی شهرداری رباط‌کریم از نقاط حادثه‌خیز بازدید بعمل آوردند.

این کارگروه ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته و در دست اقدام شهرداری رباط‌کریم در خصوص رفع این نقاط، موضوعات مربوطه را در قالب طرح و تصویب در شورای ترافیک استان تهران در دستور کار قرار دادند.

news source
اداره روابط عمومی
Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.1.7.0
    V6.1.7.0