10 آبان 1399 ساعت 11:16

فرماندار شهرستان رباط کریم امروز ضمن بازدید از پروژه های شهرداری رباط کریم در محل شورای اسلامی شهر با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به گفتگو پرداخت.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، دکتر نظام ملکشاهی، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر گفت: انتخابات هیئت رئیسه این دوره شورای اسلامی شهر در کمال آرامش و بدون کوچکترین تنشی برگزار شد که جای تقدیر و تشکر دارد، چرا که با آرامش است که میتوان برای شهر یک عنصر سازنده شد.
فرماندار شهرستان رباط کریم با اشاره به اجرای پروژه های متعددی که توسط شهرداری رباط کریم در حال اجراست ادامه داد: تعریف و اجرای پروژه های عمرانی کار بسیار خوب و مهمی است و بنده برای خدمت به شهر و شهروندان و اجرای پروژه ها در کنار شهردار و تک تک اعضای شورای اسلامی شهر هستم تا هر وعده ای که به شهروندان داده اید عملی کنید.
ایشان با اشاره به حذف کد روستایی برخی از مناطق رباط کریم اظهار داشت: تمام تلاشم بر این است که تا دهه مبارک فجر بتوانم کد روستایی را از مناطق منفصل شهری رباط کریم حذف کنم تا این مناطق نیز از امکانات و بودجه لازم بهره مند شوند.
وی ضمن قدردانی از اجرای برنامه های فرهنگی در هفته دفاع مقدس توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر اذعان داشت: فضای فعلی شورای اسلامی شهر یک فضای دوستانست که باید برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان محترم تقویت شود.
دکتر ملکشاهی ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و معاونین شهردار رباط کریم گفت: در ایام دهه فجر که مردم شهر از افتتاح پروژه های شهری بهره مند خواهند شد باید از کلنگ زنی پروژه های جدید نیز شادمان شوند و از هم اکنون طرح های مطالعاتی برای تعریف پروژه های جدید را اصولی و با دقت آغاز کنید.
فرماندار رباط کریم در پایان بار دیگر بر همدلی و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر تاکید کرد و گفت: در اجرای تمام امور با یکدیگر مشورت کرده و یک دل و یک صدا به مردم خدمت کنید.

طراحی و اجرا : گروه مهندسی آرون

Back to Top

Template Design:aron Group