07 آذر 1399 ساعت 08:00

شهردار رباط کریم در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر به تشریح اقدامات انجام شده توسط مدیریت شهری پرداخت و گزارشی در این مورد ارائه داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، مهندس اصغر پارسا ضمن تبریک به انتخاب هیات رئیسه جدید شورای اسلامی شهر گفت: شکی نیست که شورای اسلامی شهر رباط کریم در سطح استان از پشتکار و دلسوزی زیادی برخوردار است و این شورا، شهرداری انتخاب کرده است که تمام تلاش خود را جهت عمران و آبادانی شهر بکار خواهد بست.
ایشان با اشاره به مشکلات موجود مدیریت شهری اظهار داشت: ما با دست خالی و در سخت ترین شرایط اقتصادی، در حال اجرای پروژه هایی هستیم که در نوع خود بی نظیر است و مردم در دهه مبارک فجر امسال شاهد یک انقلاب بزرگ عمرانی خواهند بود.
شهردار رباط کریم به تشریح برخی از پروژه ها پرداخت و گفت: تا دهه فجر به یاری خداوند بین 12 تا 15 پروژه مهم بهره برداری خواهیم کرد که اکثر این پروژه ها در این شهر برای اولین بار است که به بهره برداری خواهد رسید.
مهندس پارسا ادامه داد: برای اولین بار در تاریخ این شهر گلخانه شهرداری رباط کریم افتتاح خواهد شد تا در تولید گل و گیاه متکی به خود باشیم و حتی به شهرهای همجوار نیز صادر کنیم. احداث سوله مدیریت بحران برای اولین بار در این شهر افتتاح خواهد شد. احداث میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، یک پروژه عظیم و ماندگار خواهد بود. احداث ساختمان خدمات شهری تجمیع معاونت و سازمان ها را بدنبال خواهد داشت تا مردم دچار سردرگمی نشوند. احداث ساختمان شهرداری و آتش نشانی سفیدار باعث افزایش و کیفیت خدمات رسانی خواهد شد. تکمیل پارک آبشناسان و پارک ملل از دیگر پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر خواهد بود. احداث تاکسی رانی برون شهری در میدان آزادگان باعث ایجاد نظم و ساماندهی تاکسی ها خواهد شد. احداث سه کتابخانه در نقاط مختلف سطح شهر، اجرای گسترده آسفالت معابر و  پیاده راه سازی خیابان جهاد، احداث سالن ورزشی شیریندر و احداث ساختمان جدید شورای اسلامی شهر یکی دیگر از پروژه های ماندگار در تاریخ این شهر خواهد شد که از هفته آینده عملیات احداث آن آغاز خواهد شد.
وی در پایان بار دیگر از حمایت های شورای اسلامی شهر تشکر و قدردانی نمود و خاطرنشان ساخت: وقتی شورای اسلامی شهر پشتیبان شهردار باشد، قطعا شهردار هم با قدرت، اقدامات بزرگی را رقم خواهد زد.

Back to Top

Template Design:aron Group