07 آذر 1399 ساعت 08:49

شهردار رباط کریم بعد از ظهر امروز در معیت معاونین خود با حضور در ساختمان شورای اسلامی شهر، با اعضای شورای اسلامی شهر دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، مهندس محمود حدادی، رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم ضمن عرض خیرمقدم به شهردار و معاونین ایشان گفت: به لطف خداوند و همکارانم مسئولیت خطیری بعنوان رئیس شورای اسلامی شهر بر دوشم نهاده شده است که امیدوارم بتوانم تا پایان مسئولیتم قدمهای خوبی برداشته و مثمرثمر باشم.
ایشان با اشاره به قرار داشتن در سال آخر شورای اسلامی دوره پنجم شهر اظهار داشت: ما خود جزئی از همین مردم هستیم و در این شهر زندگی می کنیم، لذا از کلیه همکارانم چه در شورای اسلامی شهر و چه در شهرداری رباط کریم خواهشمندم با همکاری یکدیگر در حد توان برای عمران و آبادانی شهرمان تلاش کنیم تا این سال آخر را با موفقیت و پیشرفت در امور به پایان برسانیم.
وی ایام دهه فجر سالجاری را انقلاب عمرانی شهر توصیف کرد و افزود: بنده و همکارانم در جریان بازدیدهای مداوم شهردار محترم از پروژه های عمرانی سطح شهر هستیم و میدانیم که ایشان با عزمی جدی و اراده ای قوی در تلاش هستند تا دهه مبارک فجر یک حرکت عظیم و یک انقلاب عمرانی در شهر رخ دهد و ما نیز بعنوان اعضای شورای اسلامی شهر این قول را می دهیم که در حد توان پشتیبان شهردار محترم باشیم.

Back to Top

Template Design:aron Group