03 مهر 1400 ساعت 20:35

شهردار رباط کریم از آغاز نصب چراغ های روشنایی جدید در بلوار آزادگان، حدفاصل چهارراه مصلی تا میدان آزادگان  خبر داد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، مهندس اصغر پارسا با بیان اینکه ایجاد روشنایی در معابر سطح شهر از جمله اقداماتی بود که در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار داشت، افزود: بمنظور رفاه حال شهروندان و همچنین در ادامه زیبا سازی فضای شبانه شهر، نصب پایه های روشنایی در بلوار آزادگان آغاز شد تا شهروندان از جلوه زیبا و مطلوب سیمای شهر بهره مند شوند.

وی تامین روشنایی معابر را یکی از دغدغه‌های مهم شهروندان و شهرداری عنوان کرد و اظهار داشت: در این راستا عملیات نصب پایه چراغ‌های روشنایی بر اساس نیاز و اولویت در معابر مختلف صورت می‌گیرد و تامین روشنایی مطلوب خیابان‌ها و معابر سبب افزایش امنیت در فضاهای شهری و همچنین ارتقای سطح کیفیت زندگی می‌شود.

شهردار رباط کریم  با بیان اینکه در ۴ ماه گذشته بالغ بر ۱۰ هزار متر انواع ریسه های رقصان در سطح شهر نصب شده است یادآور شد: در ماههای گذشته نیز بلوار امام خمینی (ره) حدفاصل میدان شهید بهشتی تا چهارراه مصلی مجهز به چراغ های تزئینی شده بود.

ایشان در پایان خاطرنشان کرد: نصب چراغهای تزئینی، زیبایی و نورپردازی خاصی به خیابان می بخشد که امیدواریم در آینده نزدیک با تامین اعتبارات بتوانیم سایر نقاط سطح شهر را نیز مجهز به اینگونه چراغها نمائیم.

Back to Top

Template Design:aron Group