03 مهر 1400 ساعت 20:43

امام جمعه شهرستان رباط کریم در جمع خبرنگاران شهرستان رباط کریم ضمن تبریک هفدهم مرداد، روز خبرنگار گفت: خبرنگاران مهره های اساسی دولت و نظام هستند و اطلاع رسانی صحیح،سریع و به موقع از رسالت صاحبان قلم است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ حضرت حجت الاسلام والمسلمین ترابی گفت: خبرنگاران چشم بینا،گوش شنوا و زبان گویای شهروندان هستند و باید کمبود ها را منصفانه و دلسوزانه بیان کنند و وظیفه دارند مردم را درجریان خدمات ارزشمند نظام و دولت قرار دهند.
امام جمعه رباط کریم با اشاره به اینکه نقد خبرنگاران باید منصفانه باشد و مسئولان نیز نقد پذیرباشند ادامه داد: رسالت خبرنگاران بیان واقعیت های موجود جامعه است که چشم بینا و زبان گویای مردم هستند که باید مطالبات بحق مردم را به جد دنبال کنند و مدیران نیز باید آستانه تحملشان را در برابر انتقادات اصحاب رسانه بالا ببرند.
ایشان در پایان خاطرنشان ساخت: در معرض جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمنان هستیم و شعار حمایت از تولید در داخل کشور و در عمل هزاران مانع در برابر تولید کنندگان، وظایف خطیر خبرنگاران را در حمایت از رونق تولید بیشتر می کند.

Back to Top

Template Design:aron Group