24 مرداد 1399 ساعت 01:49

شهردار رباط کریم به مناسبت فرا رسیدن روز شهرداری ها از تلاش کارکنان شهرداری رباط کریم تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ مهندس اصغر پارسا ضمن تبریک روز شهرداری ها و قدردانی از پرسنل زحمتکش شهرداری اظهار داشت: بی شک خدمت به بندگان خدا، از ارزشمندترین کارها بوده و هرگز از نظر خالق هستی پنهان نخواهد ماند و در شهری که مردم با آسایش و آرامش خاطر در آن زندگی می کنند بواسطه زحمات شبانه روزی این عزیزان است.
شهردار رباط کریم نیروی انسانی را سرمایه های برتر هر سازمان دانست و افزود: بهترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن سازمان است. همین عزیزانی که در جمع خانوادگی ما حضور دارند چرخه عظیم شهرداری را می چرخانند و مردمی ترین و متنوع ترین خدمات را ارائه میدهند.
وی با اشاره به خدمات شبانه روزی مدیریت شهری که هرگز توقف و تعطیلی ندارد گفت : مردم با فرهنگ رباط کریم شایسته بهترین‌ها هستند و امسال در این ایامی که کشور عزیزمان درگیر مبارزه با بیماری کرونا است، کارکنان شهرداری با عزمی جدی و انقلابی در حال خدمت رسانی به مردم شریف هستند که رضایتمندی آنان را به دنبال داشته است.
ایشان در پایان خطاب به همکاران خود در شهرداری رباط کریم گفت: اینجانب از بذل و اهتمام خستگی ناپذیر شما پرسنل شهرداری که در خدمات رسانی، عمران و آبادانی شهر تاثیر گذار بوده اید ، تقدیر و تشکر نموده و از صمیم قلب عمری با عزت همراه با سربلندی و موفقیت را برایتان آرزومندم.

Back to Top

Template Design:Dima Group