07 آذر 1399 ساعت 08:40

راننده با وجدان تاکسی خط رباط کریم-پرند مبلغ ۵ میلیون تومان وجه نقد جاگذاشته شده در خودروی خود را به دست صاحب اصلی‌اش رساند.


 به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ سجاد پور احمدی یکی از رانندگان تاکسی رباط کریم مبلغ ۵ میلیون تومان وجه نقد را که در اتومبیل خود پیدا کرد سریعا به سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رباط کریم تحویل داد و توسط سازمان به دست صاحب اصلی اش رسید.
به همین منظور طی مراسمی با حضور علی عسگری رئیس محترم شورای اسلامی شهر رباط کریم و مهندس مصور رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رباط کریم از این راننده با وجدان و امانتدار تقدیر و تشکر بعمل آمد.
همچنین در این مراسم رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم این عمل خدا پسندانه راننده زحمتکش را ستودنی و قابل تقدیر دانست و گفت: جا دارد از سازمان حمل ونقل شهرداری رباط کریم بدلیل ایجاد فضایی امن و قابل اعتماد در مجموعه ناوگان حمل ونقل رباط کریم تقدیر وتشکر کرد، چرا که این اقدام توسط رانندگان با وجدان تاکسی‌ها موجب می‌شود تا افراد از تاکسی‌ها به‌ عنوان وسیله نقلیه مطمئن حمل و نقل درون شهری، به جهت امانتداری، استفاده کنند.

Back to Top

Template Design:aron Group