07 بهمن 1399 ساعت 04:50

 

 

شهردار رباط کریم، بهره‌گیری از نورپردازی شهری در زیباسازی شهر خبر داد و گفت: روشنایی مطلوب و مناسب با ایجاد وضوح دید برای مردم و روشن کردن نقاط پنهان و جرم‌خیز، موجب راحتی و آسایش شهروندان برای حضور در فضاهای شهری می‌شود

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ مهندس اصغر پارسا با بیان این‌که شهر تنها یک کالبد بی‌جان و بدون حیات نیست، اظهار کرد: شهر بستری برای زندگی است و باید علاوه بر انجام خدمات عمرانی، فعالیت‌های زیباسازی نیز در شهرها انجام شود.

 

شهردار رباط کریم ادامه داد: در ۴ ماه گذشته بالغ بر ۱۰هزار متر انواع ریسه های  رقصان توسط واحد زیباسازی در سطح شهر نصب شده است و اکنون نوبت به بلوار اصلی محله پرندک رسیده و شب های پرندک با حدود ۳۰۰ متر ریسه  رنگی زیبا و متفاوت خواهد شد.

 

ایشان در خصوص افزایش چراغهای تزئینی در بلوارها و میادین سطح شهر اذعان داشت: تاکنون از چراغهای تزئینی در میدان شهید بهشتی تا چهارراه مصلی بهره برداری شده است و در آینده نزدیک از چهارراه مصلی تا میدان آزادگان نیز مجهز به اینگونه چراغ ها خواهد شد.

 

مهندس پارسا در پایان با اشاره به اینکه نورپردازی مناسب می‌تواند یکی از عوامل تقویت‌کننده هویت یک مکان و ارتقای شخصیت ویژه آن محسوب شود، افزود: با نورپردازی مناسب می‌توان بر جذابیت و در نتیجه سرزندگی شهر یا آرامش فضاهای آن افزود.

 

Back to Top

Template Design:aron Group