07 بهمن 1399 ساعت 05:55

شهردار رباط کریم با اشاره به برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات مختلفی همچون لایروبی جداول و کانال‌ها و شستشو و نوسازی باکس‌های زباله از سوی شهرداری رباط کریم با توجه به آغاز فصل گرما و لزوم بهداشت عمومی و محیطی، گفت: فعالیت‌های بهداشتی از قبیل ضدعفونی معابر، پاکسازی و نظافت انهار در کل مناطق تداوم خواهد داشت.


به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، اصغر پارسا اظهار داشت: با توجه به افزایش دمای هوا و آغاز فصل گرما، معاونت خدمات شهری شهرداری رباط کریم برنامه های مختلفی را در راستای تداوم اقدامات بهداشتی و مقابله با شیوع ویروس کرونا در دستور کار دارد.
ایشان افزود: شهرداری در چند ماهه اخیر فعالیت‌های بهداشتی و ضدعفونی معابر، اماکن عمومی و مبلمان شهری را با جدیت انجام داد و در فصل تابستان نیز با اجرای عملیات جهادی در نظافت و پاکسازی محلات سطح شهر خدمات رسانی خواهد داشت.
شهردار رباط کریم بیان داشت: در راستای ارتقاء بهداشت محیطی و جلوگیری از انتقال آلودگی‌ها تعداد 137 عدد باکس زباله نوسازی و سایر باکس‌های زباله و زیرمخزنی باکس‌ها توسط عوامل معاونت خدمات شهری شستشو و ضدعفونی خواهد شد.
سکاندار مدیریت شهری در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات دیگری همچون زنده گیری سگ‌های ولگرد و مبارزه با حیوانات موذی در دستور کار قرار دارد و نیز از دیگر اقدامات برنامه ریزی شده و در حال انجام می‌توان به جمع‌آوری و انتقال نخاله و پسماند از سطح معابر و اراضی شهری اشاره کرد.

Back to Top

Template Design:aron Group