07 بهمن 1399 ساعت 06:38

مهندس پارسا شهردار رباط کریم، با گرامیداشت یاد و خاطر امام خمینی (ره)، فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت گفت.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ متن پیام بشرح ذیل می باشد:
بسم الله الر حمن الر حیم
چهاردهم خرداد ماه، سالروز عروج آزادمردی از جنس صداقت و‌ درایت است که با تکیه بر نیروی ایمان، باور درونی، قدرت الهی و با تاسی از فرهنگ عظیم ولایت و نبوت، در مقابل ظالمین ایستاد و قدمی عقب نشینی نکرد.
امام‌ خمینی‌، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌، نام‌ او پرچم‌ این‌ انقلاب، و راه‌ او راه‌ این‌ انقلاب و اهداف‌ او اهداف‌ این‌ انقلاب‌ است‌. امام امت‌ و شاگردان‌ او که‌ از سرچشمه‌‌ فیاض‌ آن‌ انسان ملکوتی‌ سیراب‌ شده‌ و عزت‌ و کرامت‌ اسلامی‌ و انسانی‌ خود را در آن‌ جسته‌اند، اکنون‌ شاهد آنند که‌ ملتهای‌ دیگر، حتی‌ ملتهای‌ غیرمسلمان‌ نیز نسخه‌‌ تعالیم‌ انقلابی‌ آن‌ نیکوسرشت‌ را مایه‌‌ نجات‌ خود دانسته‌ و آزادی‌ و عزت‌ خویش‌ را در آن‌ یافته‌اند.
اینجانب بر خود لازم می‌دانم ۱۴ خرداد سالروز ارتحال آن امام راحل و ۱۵ خرداد سالروز قیام خونین ملت غیور ایران را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد را به ملت بزرگ ایران به ویژه مردم انقلابی شهرستان رباط کریم تسلیت و تعزیت عرض مینمایم و توفیق و عزت همگان را از خداوند سبحان مسالت دارم.

اصغر پارسا، شهردار رباط کریم

Back to Top

Template Design:aron Group