13 تیر 1399 ساعت 13:25

مراسم دیدار مسئولین شهرستان رباط کریم با اهالی کیکاور عصر روز پنجشنبه، مورخ 8 خرداد ماه در مسجد امام حسن مجتبی(ع) این شهرک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ اصغر پارسا با تایید کمبود سرانه های ورزشی و فضای سبز در شهرک کیکاور اظهار داشت: طی بازدیدی که از این منطقه داشتم احداث یک بوستان محله ای را ضروری دیده و در اولین فرصت سعی خواهیم کرد تا کار احداث آن را آغاز کنیم.
ایشان تمامی مشکلات و دردهای اهالی کیکاور را بحق دانست و ادامه داد: در مدت 8 ماهی که سکان مدیریت شهری را بدست گرفته ام هرگز کم فروشی نکرده و نخواهم کرد که نمونه بارز آن بهره برداری از استادیوم ورزشی آلارد بود که پس از 5 سال توقف در احداث، ماه قبل شاهد افتتاح آن بودید و اگر این استادیوم ورزشی جوابگوی شما اهالی شریف کیکاور نباشد آمادگی کامل داریم تا با حل مشکل زمین توسط خیرین عزیز، احداث یک سالن ورزشی در این منطقه را نیز آغاز کنیم.
مهندس پارسا در خصوص اجرای پروژه جاده کیکاور نیز توضیحاتی ارائه نمود و گفت: بنده در حدود 4 ماه قبل نامه ای به فرماندار وقت شهرستان نوشتم و اعلام آمادگی کردم که اگر مطالبات ارزش افزوده به حساب شهرداری واریز شود ظرف مدت 2 ماه این جاده را احداث و تحویل مردم عزیز کیکاور خواهم داد و هنوز هم سر حرف خود هستم که در صورت تحقق این شرط مدیریت شهری آمادگی کامل دارد تا احداث این پروژه را آغاز کند.
در ادامه این دیدار، دکتر نوروزی نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط کریم و مهندس نوری معاون عمرانی فرماندار شهرستان رباط کریم از جمله سخنرانانی بودند که پشت تریبون با مردم شریف کیکاور سخن گفتند.

Back to Top

Template Design:Dima Group