14 مرداد 1400 ساعت 16:29

مردم دیار کریمان، مردمان مهربان و اندیشمند رباط کریم؛ سلام مرا پذیرا باشید.
۸ ماه پیش در روز معارفه ام به عنوان شهردار رباط‌کریم قول دادم و عهد بستم که در کسوت شهردار، کم کاری نکنم و  اجازه ندهم کوتاهی در خدمت رسانی باعث تلخ کامی شما بشود.


می خواهم خدمت شما عرض کنم که تاکنون بر این عهد و پیمانی که بستم وفادار بوده ام.

 با دستان خالی، با همه حوادث تلخی که پیش آمد، با انسجام  خوب میان خانواده بزرگ مدیریت شهری و شورای شهر، با ایجاد شوق و امید در نیروی انسانی و با وفاق و همدلی حرکت را آغاز کردیم. از مشکلات و کمبودها و تنگناهای شدید مالی، هراسی به دل راه ندادیم و آنچه که بضاعت شهرداری بود را سرمایه راه خود قرار دادیم و دل به کار زدیم. محصول این خدمت خالصانه را می توان در گوشه و کنار شهر به وضوح مشاهده کرد.

ورزشگاه   آلارد با ظرفیت سه هزار تماشاچی، پنج سال خاک  می خورد و آیینه تمام نمای آرزوها و آمال جوانان و نوجوانان ورزش دوست این منطقه شده بود.  در ابتدای حضورم و با مساعدت فرمانداری محترم و همکاری شورای محترم اسلامی، برای تکمیل این مجموعه کمر همت بستیم. از همان روز اول کمبودها و موانع را می دانستم و باور داشتم راه دشواری در پیش است و باید برای رفع موانع همت دو چندان داشت و پای کار ایستاد.  حتی آن مغازه‌ای که در نقطه کرنر جا خوش کرده بود هم نتوانست مانع از کار شود تا جایی که حالا تنها چند گام دیگر تا حذف این زائده از گوشه زمین زیبای فوتبال باقی مانده است.

اگر این ورزشگاه افتتاح نمی‌شد، اگر مردم در کنار  خدمتگزاران خود در مجموعه مدیریت شهری  قرار نمی‌گرفتند، اگر رسانه ها احساس مردم از این رویداد مهم را انعکاس نمی دادند، هرگز پس از گذشت فقط یک هفته مالک محترم رضایت به تخریب آن مغازه و واگذاری ۱۰۰۰ متر زمین برای توسعه این ورزشگاه را نمی داد. شوخی و طنزهای تلخی که نثار اینجانب شد را آگاهانه برجان خریدم و از هیچ رسانه‌ای گله ای ندارم. مهم این بود که علاوه بر گشوده شدن نقطه کرنر در زمین آلارد، حالا فضای بیشتری هم برای توسعه این مجموعه ورزشی فراهم شده است.

در فاز دوم  تکمیل و توسعه این ورزشگاه به سمت رفع کمبودها و تجهیز آن خواهیم رفت و شک ندارم  در آینده ای نزدیک، همان دوربین هایی که نقطه کرنر زمین را نشانه رفتند و با طنز شیرین خودشان دل مردم را شاد کردند، به زودی  صحنه های زیبا و دلنشینی از شور و شوق جوانان این شهر  در این ورزشگاه زیبا را ثبت خواهند  کرد.

مردم شریف شهر رباط کریم ، بیشتر با شما خواهم گفت...

اصغر پارسا- شهردار رباط کریم

Back to Top

Template Design:aron Group