01 مهر 1399 ساعت 19:43

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم به منظور ارائه گزارش جلسات سال ۹۸ و اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و همچنین مصوبات و کارهای پیش رو در سال ۹۹ به دیدار امام جمعه شهرستان رفتند.


در این دیدار علی عسگری رییس شورای شهر به ارائه گزارش اقدامات شورای شهر در سال ۹۸ پرداخت و گزارشی از برنامه ها و بودجه مصوب سال ۹۹ ارائه کرد و از امام جمعه شهرستان درخواست کرد با رهنمود ها و راهنمایی های خود شورای اسلامی شهر و شهرداری را  در پیشبرد اهداف یاری کند.
در ادامه هر کدام از اعضاء به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و نسبت به حل برخی مشکلات من جمله وضعیت جاده های کیکاور،شترخوار و کد این مناطق از امام جمعه یاری خواستند.
حجت الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه شهرستان ضمن تبریک روز شوراها از همدلی اعضای شورای شهر تشکر کرد و با قدردانی از اقدامات جهادی شهردار رباط کریم گفت : از اقدامات و تلاشهای بجا و خوب شهردار و اعضای شورای شهر که دیروز شهروندان عزیز در افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها نتیجه اتحاد و همدلی اعضای شورای شهر و تلاش تیم مدیریت شهری را دیدند ، تشکر میکنم و تاکید دارم که خدمت به مردم عبادت است و باید تمام همت مسئولین و مدیران در خدمت به مردم خلاصه شود.

طراحی و اجرا : گروه مهندسی آرون

Back to Top

Template Design:aron Group