01 مهر 1399 ساعت 20:58

مراسم تجلیل از جانبازان شهرداری رباط کریم با حضور اصغر پارسا شهردار، سرگرد داود اینانلو، جانشین فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم، مسئولین شهرداری و جانبازان شاغل در شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، اصغر پارسا در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل در شهرداری رباط کریم که در سالن جلسات برگزار شد ضمن تقدیر از رشادتها و فداکاری های شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: حضرت ابوالفضل العباس(ع) الگو و اسوه شیعیان است و نامگذاری روز میلاد آن حضرت به نام روز جانباز، نشان‌دهنده روحیه رشادت و ایثارگری جانبازان است و در پیشگاه خداوند متعال از اجر و قرب برخوردارند.
شهردار رباط کریم افزود: در طول 8 سال دفاع مقدس جانبازان گرانقدر در کنار شهدایی که به لقاء حق پیوستند، با ایثارگری اسطوره آفریدند و باید همواره قدردان آنان باشیم و ضروریست در هر مجموعه سازمانی شأن و منزلت آنان رعایت شود.
 ایشان با خطیر دانستن جایگاه بسیجیان علی الخصوص فرماندهی پایگاه بسیج گفت: مسئولیت یک فرمانده بسیج به مراتب مهمتر از شهردار یک شهر است که امیدوارم شایستگی این جایگاه را داشته باشم و بتوانم از عهده این مسئولیت خطیر برآیم.
وی ضمن تقدیر از تلاشهای شبانه روزی سرهنگ قنبری بعنوان فرمانده سپاه شهرستان و همچنین سرگرد اینانلو جانشین فرماندهی و همه بسیجیان غیور شهرستان گفت: امروزه بسیجیان و جانبازان میهن اسلامی در هر نقطه ای که حضور دارند منشا خیر و برکت هستند و بدون هیچ چشم داشتی بسیجی وار به خدمت مشغول هستند، هر چند این عزیزان با خدا معامله کرده اند اما این وظیفه ما است که خدمات این عزیزان را ارج نهیم‌. و این جلسه به پاس همه فداکاریها و رشادتهای جانبازان گرامی تدارک دیده شده است و این مراسمات کم ترین کاری است که در حق این بزرگواران انجام می شود.
بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه با اهداء لوحی از فداکاری های این عزیزان تجلیل بعمل آورد.

طراحی و اجرا : گروه مهندسی آرون

Back to Top

Template Design:aron Group