01 مهر 1399 ساعت 19:36

شهردار رباط کریم با اشاره به اینکه کلیه پارکها و بوستانهای محلی رباط کریم تا اطلاع ثانوی تعطیل است، گفت: از شهروندان محترم رباط کریم درخواست می کنیم که روز طبیعت را در خانه بمانند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، اصغر پارسا با بیان اینکه متاسفانه هنوز تعدادی از شهروندان وضعیت بحرانی و خطر ناک ویروس کرونا را درک نکرده اند، افزود: تمامی پارکها، بوستان‌های محلی و تفرج گاه‌های سطح شهر و مسیر‌های منتهی به آن‌ها علی الخصوص در روز ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه بسته و تعطیل می باشد.
شهردار رباط کریم با بیان این مطلب که به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از تمامی شهروندان فهیم رباط کریم می‌خواهیم تا خطر شیوع را جدی گرفته و ضمن توجه به توصیه‌های کارشناسان و رعایت نکات بهداشت فردی و عمومی، از تردد‌های غیر ضروری خودداری کرده و در منازل خود بمانند، ابراز داشت: مهمترین عامل در جلوگیری از گسترش این ویروس خطرناک رعایت نکات بهداشتی و عدم تردد در فضا‌های عمومی است.
وی ادامه داد: تاکنون تمام امکانات خودرویی شهرداری و آتش‌نشانی رباط کریم بسیج شده‌اند و ضدعفونی شهر را انجام داده که این اقدام تا زمانی که این ویروس وجود داشته باشد و سلامتی شهروندان را تهدید کند، ادامه خواهد داشت.

طراحی و اجرا : گروه مهندسی آرون

Back to Top

Template Design:aron Group