24 مرداد 1399 ساعت 02:55

شهردار رباط کریم، در پیامی فرا رسیدن سوم شعبان، سالروز میلاد با سعادت اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدار را به همه نیروهای مقتدر و تلاشگر سپاه ناحیه شهرستان رباط کریم تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:
سوم شعبان المعظم سالروز میلاد مسعود سرور آزادگان جهان امام حسین(ع) و نیز چهارم شعبان ولادت باسعادت بزرگ جانباز تاریخ حضرت ابوالفضل العباس(ع) می‌باشد که حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب به میمنت و پاسداشت این ایام معظم از آنها به عنوان روز پاسدار و روز جانباز یاد کرده است.
روز پاسدار یادآور رشادت، ایثار و فداکاری مردان سبز پوشی است که با تأسی از مکتب عاشورایی سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) سرافرازانه در مسیر عزت و تداوم مسیر انقلاب و اسلام گام برمی‌دارند.
اینجانب فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت اباعبدالله الحسین(ع)، روز پاسدار و حضرت ابوالفضل (ع)، روز جانباز را به همه جانبازان و پاسداران میهن عزیزمان، علی الخصوص شهرستان رباط کریم به ویژه جناب سرهنگ قنبری، فرمانده شجاع، باصلابت و تمامی نیروهای مقتدرش تبریک گفته، ‌توفيق روز افزون و پاسداري وجانبازي همگان را در راه اعتلای کشور عزیزمان خواستار و خواهانم.

اصغر پارسا- شهردار رباط کریم

Back to Top

Template Design:Dima Group