16 تیر 1399 ساعت 02:51

شهردار رباط کریم گفت: توزیع عادلانه خدمات، توجه و رسیدگی به مشکلات شهروندان از اولویت های اصلی مدیران ما می باشد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، اصغر پارسا ضمن تبریک ایام شکوهمند فجر انقلاب اسلامی و با توجه به اقدامات صورت گرفته در روزهای اخیر، مدیریت شهری را طلایه دار امور فرهنگی عنوان کرد و گفت: فضاسازی شهری در راستای گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر از برنامه های در دست اقدام شهرداری است.

 شهردار رباط کریم به برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های شهرداری تاکید کرد و افزود: هر ساله مجموعه مدیریت شهری برای هرچه بهتر و باشکوهتر برگزار شدن جشن پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های مختلفی را اجرا می کند.

ایشان در ادامه با اشاره به رفاه و آسایش شهروندان خاطرنشان کرد: خدمات رسانی به مردم شریف رباط کریم باید عادلانه و مساوی باشد لذا همانگونه که در اخبار این شهرداری نیز منتشر می شود در بحث طرح های جهادی پاکسازی محلات، نخاله برداری، لکه گیری و آسفالت معابر، احداث پروژه های مختلف شهری و سایر اقدامات بطور منظم و مساوی در تمامی مناطق اتفاق می افتد و تلاش خواهد شد که این خدمات رسانی ها بهتر و بیشتر شود.

وی تمام تلاش کارکنان مدیریت شهری را در جهت رفاه حال شهروندان توصیف کرد و گفت: با تمام توان در ادای وظایف خود و افزایش سطح امکانات و رفاه مردم شریف تلاش خواهیم نمود و امیدواریم بتوانیم رضایت پروردگار بی همتا را کسب و مایه خوشحالی شهروندان شریف رباط کریم باشیم.

Back to Top

Template Design:Dima Group