14 مرداد 1400 ساعت 16:48

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ ۱۳ پروژه عمرانی شهرداری با هدف  تامین زیر ساخت های عمرانی و تسهیل در راههای مواصلاتی  ، تامین زیرساختهای فرهنگی و ورزشی در حال اجرا می باشد

تعریض محور شترخوار و بهسازی  معابر سفیدار از پروژه های تامین راه های مواصلاتی است که جزء پروژه های  فرمانداری شهرستان می باشد که از محل منابع ارزش افزوده روستایی مناطق منفصل شهری تامین اعتبار می گردد و شهرداری رباط کریم به عنوان مجری نظارت و اجرای آن را عهده دار شده است.

احداث ۳ سرای محله شترخوار، سفیدار و کیکاور جزء پروژه های فرهنگی شهرداری است که با افتتاح آن ساکنان محترم مناطق منفصل شهری از امکانات آموزشی و فرهنگی آن بهره مند می گردند.

پروژه روشنایی کمربندی جنوبی که جزو پر ترددترین راههای مواصلاتی شهر است (که پس از شش سال از افتتاح این کمربندی به دلیل مشکلات مالی محقق نشده بود) از دیگر پروژه های درحال اجرای شهرداری می باشد که تکمیل آن  نقش بسزایی در تامین امنیت شهروندان و رانندگان این مسیر دارد.

احداث المان یادبود شهدای گمنام شهرک شهید آبشناسان و المان سردار شهید همدانی جزء پروژه های در دست اقدام شهرداری در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر و ترویج فرهنگ شهادت می باشد.

احداث ساختمان اداری آبشناسان و تکمیل ساختمان سرویس بهداشتی پارک آبشناسان از دیگر پروژه های در دست اقدام شهرداری جهت تامین نیازهای اداری و ضروریات مورد نیاز شهروندان است.

جدولگذاری معابر شهرک آبشناسان و معابر سطح شهر از دیگر پروژه های شهرداری در راستای تامین و تکمیل زیرساختهای عمرانی سطح شهر است .

لازم به ذکر است اتمام پروژه های فوق و سایر پروژه های نیمه تمام سطح شهر در دستور کار شهرداری رباط کریم قرار دارد تا ضمن فراهم آوردن زیر ساختهای عمرانی و ساماندهی ضروریات مورد نظر سطح شهر می باشد.

Back to Top

Template Design:aron Group