24 مرداد 1399 ساعت 02:57

به مناسبت فرا رسیدن 26 آذر، روز حمل و نقل و ترافیک، مراسمی با حضور دکتر الیاس زاده، معاونت محترم شهرسازی اداره کل فنی استانداری تهران و مسئولین شهرستان رباط کریم در سالن سینما فرهنگ رباط کریم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، در این مراسم اصغر پارسا، شهردار رباط کریم ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه و همچنین تبریک به مناسبت روز حمل و حمل گفت: امروز جمع شدیم تا از خدمات بی ادعا، بی ریا و صادقانه افرادی که از اولین ساعات صبح تا آخرین ساعات شب به دور از خانواده زحمت میکشند تقدیر و تشکر کنیم.

پارسا با اشاره به مشکلات رانندگان حمل و نقل عمومی ادامه داد: در خصوص حمایتهای تشویقی برای این عزیزان تدابیری اندیشیده شده است که حداقل بخشی از آلام و مشکلات این قشر زحمتکش و سختکوش کمتر شود تا بتوانند با آسودگی به خدمت خود ادامه دهند.

شهردار رباط کریم در خصوص نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی نیز گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور و به لطف خداوند با تلاش همکارانم در حوزه حمل و نقل، بالغ بر 10 دستگاه اتوبوس نوسازی شده است که این رقم در آینده افزایش خواهد داشت و در بحث لاستیک های دولتی، رانندگان عزیز میتوانند برای ثبت نام به سازمان حمل و نقل شهرداری رباط کریم مراجعه نمایند.

ایشان در خصوص انتصاب مدیران شهرداری رباط کریم نیز افزود: طبق عهدی که با اعضای محترم شورای اسلامی شهر بسته ام تمام معاونین و مدیران را از بین کارکنان بومی و همین شهر انتخاب کردیم که رئیس محترم سازمان حمل و نقل نیز بزرگ شده همین شهر می باشد.

وی در پایان با ابراز تاسف از اغتشاشات اخیر و آتش سوزی فرهنگسرای معلم شهر رباط کریم عنوان کرد: روزی که فرهنگ این شهر را به آتش کشیدند با درد و ناراحتی به این منظره نگاه میکردم با تاسف گفتم: اگر انسان محور توسعه است، فرهنگ مسیر درست انسان را مشخص میکند.

در ادامه این جلسه رئیس محترم شورای اسلامی شهر نیز ضمن خیرمقدم و تبریک روز حمل و نقل گفت: نامگذاری این روز توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی به دلیل رفاه بیشتر برای همه هموطنان عزیز صورت گرفته است و در سال 76 نیز در تقویم ملی به ثبت رسید.

علی عسگری خاطر نشان کرد: امیدواریم در معاونت و مدیریت حمل و نقل شاهد اتفاقات خوبی باشیم و آنچه از این حوزه انتظار می رود حفظ استقلال سازمان در تمامی موضوعات و ماهیتی که برای این سازمان تعریف شده است، همچنین شفاف سازی در این حوزه بسیار مهم می باشد و از همه مهمتر تلاش در جهت تامین شاغلین در حوزه حمل و نقل عمومی نمایند.

ایشان در پایان به مسئله ترافیکی سطح شهر اشاره نمود و بیان داشت: یکی از برنامه هایی که معاونت محترم حمل و نقل باید به آن توجه نماید مسئله روان سازی ترافیکی شهر می باشد که میتواند بسیار تاثیرگذار و هزینه بر باشد اما در تاریخ شهر ما به یک رویداد مهم تبدیل خواهد شد.

در پایان دکتر الیاس زاده، معاونت محترم شهرسازی اداره کل فنی استانداری تهران نیز ضمن تبریک و تشکر از زحمات رانندگان محترم حمل و نقل عمومی گفت: در حال تدوین طرح جامع حمل و نقل استان تهران هستیم و با توجه به موقعیت شهرستان رباط کریم سهم ویژه ای برای این منطقه در نظر گرفته ایم. 

گفتنی است در پایان این مراسم از رانندگان نمونه حوزه حمل و نقل با اهداء لوحی تجلیل بعمل آمد.

Back to Top

Template Design:Dima Group