24 مرداد 1399 ساعت 01:52

شهردار رباط کریم در معیت ریاست محترم شورای اسلامی شهر و معاونین و مدیران خود با حضور در دفتر امام جمعه محترم شهر با حجت الاسلام والمسلمین ترابی، دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ در این دیدار اصغر پارسا، شهردار رباط کریم، از حضور حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه محترم در شهرستان رباط کریم به عنوان منشاء خیر و برکت برای این شهرستان نام برد و خواستار کمک و یاری ایشان در پیشبرد امور و اجرای کار‌های ماندگار در این شهر تاریخی، فرهنگی شد.

در این دیدار صمیمانه شهردار رباط کریم ضمن معرفی معاونین و مدیران خود، گزارشی اجمالی از برنامه های پیش رو، عملکرد و روند پروژه های در حال اجرای شهرداری رباط کریم ارائه نمودند.

امام جمعه رباط کریم انتصاب مدیران جوان و بومی از بدنه خود شهرداری را مثبت ارزیابی کرد و با تاکید بر رعایت قانون و مقررات عنوان نمود: بدیهی است که اگر در مجموعه ای قانون مداری در رأس نباشد هرج و مرج آن را نابود ساخته و همه از این اتفاق متضرّر می شوند.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شبانه روزی و فداکارانه عوامل شهرداری رباط کریم در همه زمانها بخصوص در اغتشاشات اخیر، بر تکریم ارباب رجوع تاکید نمود و خواستار توجه ویژه مدیران شهرداری به این امر شد که خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع را سر لوحه کارهای خود قرار دهند.

امام جمعه رباط کریم در پایان از زحمات و تلاش های مجموعه شهرداری رباط کریم، در برگزاری هر چه بهتر و باشکوهتر نماز جمعه، تقدیر و تشکر کرد و توفیقات روز افزون را از درگاه خداوند متعال برای همه خادمین مردم مسئلت داشتند.

Back to Top

Template Design:Dima Group