24 مرداد 1399 ساعت 01:41

جلسه شورای معاونین شهرداری رباط کریم با حضور شهردار، به منظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات حوزه های مختلف شهرداری در دفتر شهردار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، بعد از ظهر امروز جلسه شورای معاونین شهرداری رباط کریم به ریاست اصغر پارسا، شهردار و معاونین و مدیران ارشد با هدف بررسی مشکلات حوزه های مختلف، برنامه ها و پروژه های  در دست اقدامِ شهرداری و ارائه راهکار جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات برگزار شد.

در این جلسه شهردار رباط کریم با اشاره به اينكه پاسخگويي به مردم از مهمترين وظايف مديران و مسئولان در تمام رده ها است تاکید کرد: برخورد همکاران و مسئولین با ارباب رجوع می بایست با رعایت شئونات اسلامی و قانونمندی در راستای خدمات رسانی بهتر به آنها باشد.

شهردار رباط کریم با تأکید بر لزوم تلاش و همکاری مضاعف کارکنان، تصریح کرد: توصیۀ من به همه همکاران عزیز این است که امورات شهرداری را بر اساس برنامه های ابلاغی انجام دهند و تعهد به سازمان و قانونمداری را سرلوحۀ کار خود قرار دهند.

وی سرعت بخشی به پیشرفت فیزیکی پروژه های در دست اجرا را یکی از مهمترین اولویت های مدیریت شهری برشمرد و گفت: تمامی طرح های عمرانی و خدماتی باید در بازه زمانی تعریف شده و با کیفیت مناسب به اجرا در بیاید تا بتوانیم کارنامه درخشانی را از عملکرد شهرداری ارائه دهیم.

در ادامه، علاوه بر بررسی مسائل جاری ، هريك از معاونين و مديران به بیان گزارش عملکرد حوزه مربوطه پرداخته و در این جلسه مشکلات هر حوزه و راهکارهای آن مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت.

Back to Top

Template Design:Dima Group