16 تیر 1399 ساعت 02:28

ملاقات مردمی شهردار رباط کریم با شهروندان به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات و مسائل مدنظر آنان در محل شهرداری برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم: طبق روال روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته های گذشته و در ادامه سلسله ملاقات های مردمی شهردار رباط کریم با شهروندان، جلسه ملاقات مردمی این هفته مهندس اصغر پارسا شهردار رباط کریم با شهروندان شریف این شهر به منظور بررسی و رسیدگی به موضوعات، مشکلات و مطالبات مدنظر آنان، در محل شهرداری برگزار شد.

شهردار رباط کریم در بیان اهمیت ملاقات مردمی، یادآور شد: در صورت عدم نقض قانون، رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های مختلف شهری و هم اندیشی با مسولین مربوطه در مدت  زمان کوتاه تری انجام می شود.

پارسا ادامه داد : از آنجایی که  رفع کامل تمامی مشکلات مطرح شده  از سوی شهروندان امکان پذیر نیست چراکه برخی از آنها منع قانونی دارند و برخلاف درخواست شهروندان، مطابق درخواست قابل رسیدگی نیست ولی در این جلسات با استناد به قانون، دلیل عدم رسیدگی به مطالبات شرح و در فضایی دوستانه مراجعه کننده نسبت به موضوعات آگاه می‌شود.

لازم به ذکر است با وجود این که در طول هفته  تمامی همکاران در شهرداری ملزم به پاسخگویی و تکریم ‌ارباب رجوع  هستند با این حال جلسه‌های ملاقات مردمی با شهردار برای حل و فصل برخی مشکلات پیچیده ضروری می باشد .

Back to Top

Template Design:Dima Group