01 مهر 1399 ساعت 20:13

شهردار رباط کریم گفت: بر اثر بارش شدید و چند روزه باران در روزهای گذشته با تلاش کارکنان خدمات شهری نسبت به رفع آبگرفتگی اقدام لازم انجام شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم اصغر پارسا بیان داشت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران از هفته گذشته تمام نیروهای خدمات شهری شهرداری و مدیران ستادی در آماده باش کامل بودند.

وی ادامه داد: از نیمه مهر امسال و در راستای جلوگیری از آبگرفتگی معابر تمام جداول و نهرهای سطح شهر توسط نیروهای خدمات شهری مناطق و نواحی منفصل شهری تنظیف و پاکسازی شد.

شهردار رباط کریم یادآور شد: از هفته گذشته با آغاز بارش‌ها، تمام مدیران ستادی و نیروهای خدمات شهری در سطح شهر مستقر بودند و آماده رفع آب گرفتگی در معابر اصلی بودند.

پارسا با اشاره به آبگرفتگی در برخی مناطق بر اثر بارش شدید باران گفت: زیرگذر کیکاور، امامزاده علی اصغر(ع) آلارد و جنب پل زمان آباد از جمله نقاطی بودند که بعلت بارش باران با آبگرفتگی مواجه شدند که خوشبختانه با ورود بموقع عوامل ستادی و خدماتی در کمترین زمان نسبت به رفع آبگرفتگی این مناطق اقدام شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر نیروهای خدمات شهری نیروهای امدادی سازمان آتش نشانی هم در سطح شهر حضور داشتند و در رفع آبگرفتگی معابر و اماکن تجاری و مسکونی تلاش کردند.

طراحی و اجرا : گروه مهندسی آرون

Back to Top

Template Design:aron Group