16 خرداد 1399 ساعت 03:26

شهردار رباط کریم از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری برای مدیریت وضعیت شهر در ۴۸ ساعت گذشته و روزهای آینده برای رفع آبگرفتگی های احتمالی، در سطح شهر خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ اصغر پارسا با اشاره به اعلام هشدارهای هواشناسی و پیش بینی بارش باران  طی روزهای گذشته و پیش رو اظهار داشت: بر اساس بارش باران در ۴۸ ساعت گذشته و همچنین روزهای آینده، اقدامات لازم در این خصوص برای رویارویی بهتر با شرایط جوی ناپایدار انجام گرفته و مدیران ستادی به همراه نیروهای عملیاتی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی در آمادگی کامل هستند.

شهردار رباط کریم افزود: هم اکنون پاکسازی مجدد کانال‌ها و آبروها در مناطق سه گانه شهر رباط کریم در دستور کار قرار دارد که امیدواریم در زمان بارش های احتمالی باران شاهد مشکل خاصی در سطح شهر نباشیم.

وی ضمن عذرخواهی از برخی شهروندان که از آغاز بارش باران با مشکلاتی مواجه شدند عنوان کرد: تمام مدیران ستادی و نیروهای شهرداری رباط کریم به همراه ماشین‌آلات در محل‌ها و برخی از اماکن مستقر شدند و تا آخرین روزهای بارندگی در کنار مردم خواهند بود.

سکاندار مدیریت شهری رباط کریم از شهروندان درخواست کرد: همزمان با رعایت نکات ایمنی و همکاری با عوامل شهرداری در مواقع بارانی، در صورت بروز هرگونه مشکل در محلات و مناطق، موضوع را از طریق شماره تماس ۱۲۵ و ۱۳۷ به مرکز فوریت های شهرداری رباط کریم اطلاع دهند.

 

گفتنی است لایروبی جویهای روبازو بسته، پاکسازی شاخ وبرگ خشک از معابر، هرس و جمع آوری درختان جهت جلوگیری از شکستگی آنها موقع وزش باد، حمل نخاله، زباله و لجن در معابر از اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آب گرفتگی معابر در سطح مناطق می باشد .

Back to Top

Template Design:Dima Group