13 تیر 1399 ساعت 12:32

شهردار منتخب رباط کریم از شروع طرح جهادی آسفالت ریزی در هفته آینده خبر داد و گفت: در این طرح که به عنوان طرح جهادی آسفالت ریزی نام گذاری شده بصورت گستره عملیات ترمیم و آسفالت ریزی در تمامی مناطق سطح شهر انجام خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ اصغر پارسا علت اعلام طرح جهادی آسفالت ریزی را ضرورت افزایش سطح کیفی و کمی خدمات به شهروندان عنوان کرد و افزود: آسفالت معابر در راستای بهبود سیما و منظر شهری و تردد آسان  شهروندان انجام می شود و همچنین کمک شایانی به مناسب‌سازی سطوح کوچه ها وخیابان‌ها خواهد کرد.

 

پارسا اولویت اولیه آسفالت ریزی و لکه گیری در این طرح جهادی آسفالت ریزی را معابر اصلی و حفاری های ایجاد شده عنوان کرد و تصریح نمود : در طرح جهادی آسفالت ریزی سعی خواهد شد به تمامی مناطق بصورت یکسان خدمات دهی شود.

 

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مناسب سازی و آسفالت ریزی معابر از اولویت‌های اصلی شهرداری رباط کریم است ادامه داد : بعد از اتمام این طرح جهادی، سعی خواهد شد طرح جهادی بعدی با عنوان بهسازی پیاده روهای معابر اصلی شهر شروع شود که در آن چند محور مهم و پرتردد شهر انتخاب و پیاده روهای آن از جنبه های مختلف بررسی و بهسازی شود.

 

گفتنی است بحث آسفالت خیابان‌های شهر رباط کریم از سالیان گذشته تاکنون همیشه مورد گلایه شهروندان بوده و عملأ خیابان‌های شهر رباط کریم از منظره بسیار خوبی برخوردار نبودند و همین عامل باعث شده که به خودروهای حمل و نقل عمومی و شخصی که در سطح معابر شهری در حال تردد هستند، خسارات زیادی وارد شود.

 

Back to Top

Template Design:Dima Group