16 تیر 1399 ساعت 01:45

فعالیت جایگاه عرضه سوخت گاز سی ان جی شهر رباط کریم پس از سه ماه تعطیلی، با تلاش سرپرست شهرداری رباط کریم از سر گرفته شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، اصغر پارسا، سرپرست شهرداری رباط کریم در این خصوص گفت: طبق قولی که به شهروندان محترم داده بودیم با رایزنی و پیگیری های مداوم و همچنین با تلاش همکارانم در مدیریت شهری، امروز شاهد راه اندازی دوباره این جایگاه سوخت هستیم.

سکاندار مدیریت شهری ادامه داد: تعطیلی تنها جایگاه گاز سی ان جی رباط کریم بدلیل کالیبره کردن دستگاه ها برای امنیت بیشتر مهم بود ولی تعطیلی طولانی مدت این جایگاه برای مردم به خصوص تاکسی داران عزیز ایجاد مشکل کرده بود چرا که آنان مجبور بودند در حین جابجایی مسافران بین مسیرها برای سوخت گیری توقف کرده و همین امر باعث اتلاف وقت شهروندان محترم میشد.

پارسا تلاش برای بازگشایی جایگاه را خدمت به مردم ذکر کرد و افزود: جایگاه سوخت سی ان جی تحت نظارت و مدیریت شهرداری رباط کریم است که انتظار می رود با دقت بیشتر بر فعالیت آنها دیگر شاهد تعطیلی و نارضایتی شهروندان محترم و همچنین تاکسی داران زحمتکش به منظور سوخت گیری نباشیم.

شهردار منتخب اعضای شورای اسلامی شهر در پایان خاطرنشان کرد: برای رفاه حال مردم و خدمات رسانی بیشتر به مردم در حال برنامه ریزی جهت احداث جایگاه دیگری در سطح شهر هستیم که امیدواریم بزودی این پروژه اجرا و به بهره برداری برسد.

Back to Top

Template Design:Dima Group