14 آذر 1398 ساعت 19:34

 

شهردار رباط کریم به همراه امام جمعه، فرماندار، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم از حوزه های مختلف شهرداری رباط کریم و پروژه های عمرانی در حال احداث بازدید نمودند و در خصوص نحوه ادامه اجرای طرح ها اظهار نظر کردند .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، مسئولان شهرستان رباط کریم به همراه شهردار این شهر از پروژه های کمربندی آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، سراهای محله، سالن های ورزشی و دیگر پروژه های شهری بازدید نمودند .

 

بنا بر این گزارش سید محمد میرزمانی، شهردار رباط کریم در این بازدید ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص پروژه های در حال اجرای شهر گفت: شهرداری رباط کریم اقدام به اجرای پروژه های مهم شهری نموده است که به منظور توسعه متوازن شهر و دستیابی به عدالت اجتماعی کوشش شده است تا در تمام مناطق به صورت همزمان حداقل دو پروژه انجام شود .

 

وی ادامه داد : کمربندی آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) که یکی از نیاز های اصلی این شهر برای کاهش ترافیک درون شهری بود آغاز شده است و با پیشرفت مطلوبی در حال احداث می باشد.

 

وی به ویژگی های منحصربفرد برخی از پروژه های شهری اشاره کرد و افزود : به همین منظور پروژه هایی از قبیل سرای محله در ۵ نقطه شهر، ۴ سالن ورزشی و بسیاری از امکانات دیگر پیش بینی شده است که انتظار می رود چنانچه مشکلی بوجود نیاید تا هفته دولت به بهره برداری برسد .

 

میرزمانی خاطرنشان کرد: به دلیل نزدیک بودن شهر رباط کریم به فرودگاه امام خمینی (ره) و همجواری اتوبان تهران _ساوه میتوان علاوه بر ایجاد زمینه توسعه پایدار ، درآمد زایی پایدار در زمینه گردشگری را نیز فراهم آورد که در آینده برای شهر مفید واقع شود .

 

سید مهدی ساداتی، فرماندار شهرستان رباط کریم نیز پس از بازدید از این پروژه ها اظهار خرسندی کرد و بیان داشت : پروژه های مهمی در شهر در حال اجراست و مجموعه شهرداری زحمات بسیاری را در این زمینه کشیده است که شایسته قدردانی است و امید است با تلاش مسئولان شهری و استانی و تامین منابع لازم بتوانیم اقدامات بیشتری را در راستای پیشرفت شهر انجام دهیم .

 

ساداتی ضمن اظهار امیدواری در مورد افتتاح برخی از پروژه های در حال اجرای شهر رباط کریم در هفته دولت ، افزود : با توجه به سیاستگزاری های دولت محترم تدبیر و امید در راستای ایجاد زمینه های توسعه پایدار ، تلاش داریم برای ایجاد طرح های متناسب شهری با هدف تامین زیرساخت های توسعه متوازن و سرانه های رفاهی تصویب و اجرایی نماییم با امید آنکه نقش موثری در توسعه و آبادانی روز افزون شهر و ایران عزیزمان داشته باشیم .

 

Back to Top

Template Design:Dima Group